• kendi kendine bunu yapan çok kadın gördüm. genel olarak giriş cümlesi; “eşşeğim ben, ah geri zekalı kafam” şeklindedir.
  • hatasını kabul ettiğini sadece kendisi bilmekle beraber özrünü gözleriyle dileyen kadındır.

yani bunu anlayabilen erkektir diyerek kendime pay çıkardım.
  • hani nerede????
  • öyle bir kadın olduğunu görmedim, duymadım ve var olduğunu düşünmüyorum. özür dilese bile sonuna ama diye başlayarak kendini haklı kılmaya çalışacaktır alttan alttan.. o yüzden hayal kurmayın gençler..
  • sorun ozru dileyecek ozveride kadin olmamasi degil, ozre karsilik buyukluk gosterip affedici olacak bir adam olmamasi. ozur dilemek bir erdemdir fakat bu erdemi agirbaslilikla kabul edebilmek cok daha buyuk bir erdem. ben ne zaman ozur dilesem bunun sucumu kabullenmekten ziyade; onumuzdeki yirmidokuz tartismada isitilip kafama firlatilacak bi tabak taptaze hata yumagi yaratacagini bildigim icin asla yapamiyorum mesela. oysa ozur dilemek benim icin mutlaka tamamlanmasi gereken bi evre iken... hata yap, fark et ozur dileyeme. ciddi anlamda canim yaniyo ama karsimdaki bunu dogru anlamlandiramadigi icin bahsini dahi acamiyorum.

edit:imlaa
  • dunya uzerinde oyle bir kadin yok birbirimizi kandirmayalim arkadaslar. "ozur dilerim "kelimesini cumle icinde kullanir, sonrasinda "ama" ile devam eden cumlenin sonunda siz ozur dilemek zorunda kalirsiniz feleginiz sasar.
  • ender bulunur, öpüp baş üstüne konulur. pamuklara sarılıp göğsünün tam ortasında ağırlanır
  • acısını misliyle çıkartacaktır.
  • hata yaptığını anlamış kadındır
hesabın var mı? giriş yap