• tadım için aliyürüüm,severek izlediğim nadir kanallardan.
  • "şimdi en sevdiğim zamana geldi; tadım yapacağım."

konuşma tonlamaları güldüren kanal.
  • tavada tavuk şefin tavası tarifini yaptım kesinlikle birebir aynı oldu.

konuşması da ayrı bir şirin abimiz. helal olsun diyor, başarılarının devamını diliyorum.

oha düzeltmesi: adam çikolatalı gofret yapmış. var mı böyle bir şey? helal olsun.
  • ulker cikolatali gofret yapmak icin 850 tl'ye gofret makinesi alan samimi mi samimi eser abinin youtube kanali. tarif videolarinda eksik anlatildigini dusunuyor sanirim o yuzden kendi kanalinda adim adim anlatiyor.

(bkz: ocagin altini aciyurum)
    (bkz: tenceremi ocaga ekliyurum)

cok tatli bi insansin abi izlemeye devam ediyürüm.
  • kendisini severiz ama aşırı temizlik takıntısı yüzünden bazen bayabiliyor.
  • dün keşfettim müthiş bir kanal. çok eğlenceli. kola yapımı videosunun altında yorumlar yardı.
  • bim gibi orijinal tadları kopyalama fantezisine sahip bir abi bey. içerik güzel sunumda sempati ön planda. hatta her şey olduğu gibi. ama var ya bu adamın videoları geceleri izlenir.
  • güzel ve işe yarar yemek tarifleri barındıran youtube kanalı. benzerini yapacağı yemeği önce yerinde deneyip daha sonra evde aynı tadı yakalamaya çalışması ve püf noktaların üzerinde durması hoşuma gitti.
  • ilginç tarifleri bütün detayları ve sempatik anlatımıyla veren youtube kanalıdır.

(bkz: düşünsenize kendi evinizde kendi x'inizi kendiniz yapıyorsunuz)
  • bir bu arkadaş bir de sütlü mutfaktaki dombalak ocak basinda kalp krizi geçirerek ölecek.
    buna kalibimi basarim.
    ıkisinin de beslenme rejimleri berbat,çocuklarını da hasta edecekler.ikinci bahsettiğim halihazirda maaile obez.
hesabın var mı? giriş yap