şükela:  tümü | bugün
 • uc gunluk nurtopu gibi troll. hayirli olsun.

  edit: terfi eseri (bkz: #36549844) http://i.imgur.com/cbxzbfd.png
 • troll adaylığından trollüğe terfi etmiş mutlu yazar.

  ne yapmış da troll sıfatı uygun görülmüş, kimin kedisine hoşt demiş.

  doğruları kaldıramayan, mahalle baskısıyla hareket edenler şunu bilsin, artık 10. köyünde ve gitmeye niyeti yok.

  unutmayın arkadaşlar atlar istedi diye köpekler ölmez.
 • suser. aklina muthis(!) bir fikir gelmis, "ya ben simdi cok orijinal bisey yapip troll olayim" diye dusunmus izlenimi veriyor. ya attention whore olmayin ya da ilgi cekici bi yonunuz olsun amk iki populer olucam diye ne bu saklabanliklar diye dusunduren tayfadan.
 • #37855657 numaralı entry'sinde fanatik fenerli olduğunu, #37837308 numaralı entry'sinde ağır galatasaray'lı olduğunu öğrendiğimiz yazar. ilginç.
 • batuhan karadeniz'in ta kendisi olan yazar. naber batugol?
 • sözlüğün en kalitesiz troll'lerinden biri.

  lara gofret 1, bu arkadaş 2.

  yoksa ikisi de bir mi?
 • nickim.

  (bkz: #36244559)

  olm üzmeyin şu çocukları. biraz da ilgi gösterin.

  canımmm sen de mi ekşici oldun, a benim yakışıklı oğlum. arkadaşlarınla aran nasıl bakalım ?

  üzülüyorum lan.
 • nasıl desem bilemiyorum ama bana sözlük hayatımın en büyük şokunu yaşatmış yazardır kendisi. kötü bir insan değil herhalde ama bazı şeylere o kadar körlemesine saplanıp kalmış ki... yani... bakın şimdi kendisinin bana bir mesajından bir alıntı aktaracağım, anlayacaksınız neden böyle dumura uğradığımı...

  inançlı (tıpkı benim gibi) olmasını memnuniyetle karşılarken, inançlarını hayli bol miktarda hurafe ve sorgusuz sualsiz ezber ile pekiştirdiğini (aslında zayıflattığını) fark etmiştim ve kendisine işin özüne dair birşeyler yazmıştım... bana verdiği cevapta öyle bir giriş yapmış ki... yani ne desem... bakınız:

  "yani kusura bakma ama türklüğün en güzel yemeklerinden biri olan sahanda sucuklu yumurtaya bile ecnebi adeti olan paskalyayı sokan birinin iyi niyetinden şüphe duyarım. bu ülkeyi, bu milleti birbirine düşürmek için bu süslü sözlerini öğrendiğin eğitimleri alırken keşke bu detayları da öğrenseydin de böyle yakalanmasaydın."

  ironi mi yapıyor acaba demeyin, gerçekten de bu arkadaş (ki kendisinin niki "hatcherman", yani amerikanlığın en güzel sapık katillerinden biri), salt hristiyan geleneği olduğu için paskalyayı "ecnebi" diye yaftalamakla kalmıyor, yani anadolu=islam kör açmazına saplanmakla yetinmiyor, "türklüğün yemeği" gibi abuk bir tanım layık gördüğü sahanda sucuklu yumurtaya "paskalya" katmış olmamdan anlamlar türetiyor.

  kendime format atasım geldi, nasıl bir algılayıştır bu?
 • bakın beyler, benim çocukluğum çok zor geçti.

  kolej basketbol takımının yıldızıyken final maçının son saniyesinde maç kazandıran şutu kaçırdığım için star'ı olduğum okulun hademesi yaptılar beni. yıllarca koridor paspasladım.

  babam olanları duyunca armatörlüğü bırakıp, bunalıma girdi. şirketlerimiz battı. eski çalışanları babamı çivili sopalarla kovaladılar.

  anammmmmm, garip anam. köyüne dönüp organik tarım ve doğal süt işinden parayı kırdı. beni evlatlıktan reddetmiş olsa da onun gönderdiği paralarla aldığım çadır ve uyku tulumlarıyla boş arazilerde yatıp kalkıyorum.

  o yüzdendir ki sosyal medya'da patlamış, ekşi sözlükte geçen haftanın en beğenilen entry'lerine girmişken kekolara mesaj yollayıp dikkat çekmeye çalışıyorum. pathetic