şükela:  tümü | bugün soru sor
 • rising legions of black adinda hayvani bir $arki yapmı$ güzel bir grub.king of all kings albumleri tavsiye edilir.
 • (bkz: i monarch)
 • bu grubun obscure terror diye bir parçası vardır ki insanı gazdan öldürür her saniye olayın içinde olmak terör yaratmak istersiniz.
 • yeni albümleri phoenix amongst the ashes'dan ilk parça nete düşmüş.albüm 10 mayısta geliyor.

  http://www.youtube.com/…a2sjz8gkois&feature=related

  grup hakkında birkaç şey söylemem gerekirse, derek roddy ve eski morbid angel'dan erik rutan aracılığı ile tanımıştım kendilerini.erik rutan zaten grubun herşeyi ama derek roddy'nin ayrılmasından sonra nasıl olacak diye merak ediyordum.sonra bir tane velet buldular youtube aracılığı ile ve eleman henüz ilk albümü olmasına rağmen fury&flames'de iyi iş çıkardı.şimdi uzun zamandır grupla turlamanın ve edindiği tecrübeden görünüyor ki kendini baya geliştirmiş.en azından daha rahat.grup kaldıkları yerden yardırmaya devam ediyor.beklemedeyiz.
 • kısaca "bir erik rutan manyaklığı" hate eternal. kendisinin morbid angel bünyesindeyken yarattığı bu proje zaman içerisinde bir proje halinden çıkıp tam bir grup halini almış denilebilir. tabi sürekli değişen grup elemanlarını saymazsak.

  efsane memleket florida/tampa merkezli ekibe kabaca death metal yapıyorlar dense de brutal death metal hatta black/death metal yapıyor bile denilebilir yeri geldiğinde. 5 stüdyo albümü, 1 canlı kayıt albüm ve 1 dvd çıkardılar 1997 yılından bugüne değin. ayrıca grupta zaman içerisinde yine death metal camiasından çok ünlü isimler de çaldı alex webster, doug cerrito, derek roddy gibi.

  morbid angel yıllarından çok fazla şey öğrendiğini düşündüğüm erik rutan, bu grupta tüm bu öğrendiklerini uyguluyor gibi. ayrıca kendisinin (muhtemelen) morbid angel'a da girmesine sebep olan -ve hatta ripping corpse grubunda da görülebilen- ilginç müzikal mantığını da hate eternal'da sonuna kadar buluyorsunuz.
 • ilk albümünde efsanevi bir kadro kurup sonrasında "eric rutan'ın yanında iki çocuk" formatına dönmüş olan grup.

  (bkz: doug cerrito)
  (bkz: tim yeung)
  (bkz: jared anderson)

  şu kadro sonrasında derek roddy gibi spektaküler bir abi (bkz: malevolent creation) çalmış olsa da, alex webster dahi gelmiş olsa da ilk iki albümdeki harika müzikaliteden hızla uzaklaşmaktadır grup.

  buna sebep olarak eric rutan'ın prodüktörlük kariyerini görmekteyim. bir prodüktörün verimli bir müzisyen olarak albümler hazırladığına maalesef şahit olamadım hiç.

  conquering the throne albümü gerçekten efsanevi.
 • 2015 etiketli infernus albümleri oldukça başarılı olan grup.
 • upon desolate sands albümü ile ortalığın a..... koyacak olan ve bu yazara ağzını bozduran grup. ex-necro davulcusu grossmann ve ex-mosntrosity bassçısı j.j. hrubovchak'la rutan uyumu mükemmel. eric rutan hayatının albümünü yazmış. ilk 2 albüm kadar iyi. olağanüstü olmuş.