• kendisi de hukukçu olan hatemi amca hukukçu olan hatemi teyzeye evlenme teklifini bile usulüne uygun yapmıştır
    sana medeni kanunun 85. maddesini (o vakitler evlenmeyi düzenleyen maddeymiş o) teklif ediyorum demiştir
  • arkada$imin babasi tarafindan tek ki$i zannedilen tek yumurta sarilari + bu sarilardan birinin, agac altinda hic sewi$medigini umay umay'a bi siyaset meydani'nda itiraf eden avukat e$i. diger sarinin da e$i var, ben bi gun gordum, walla
  • kendilerine özgü bir konuşma ve vurgulama tarzı olan,bu özellikleri yüzünden yeryüzünde kendilerini konuşurken dinleyip de uykusu gelmeyecek kişinin alınlarını rahatlıkla karışlayabilecek kardeşler.
  • bu iki kardeşin yanında asla gerilmez ve sinirlenemezsiniz.öyle bir enerji ve ışık yayıyorlar etraflarına...
    ve de "bu insanların yaşadıkları dünya farklı mı acaba" diye düşünüyorsunuz...
  • üniversite tercihlerini yapana kadar hayatları aynı doğrultuda devam etmiş tek yumurta ikizleri. istanbul erkek lisesi'ni de birlikte okuduktan sonra, yollarını ayırmaya karar vermişler ve biri mektebi hukuku şahanede diğeri de tıbbiyede eğitim görmeye karar vererek bu bu kararlarını da kuvveden fiile geçirip alanlarında müderris olmuşlardır.
  • uykusuzluk çeken öğrencilerin bunların derslerine uyku ilacı niyetine girdiği geyikleri yapılmıştır bir dönem.gerçekten de gerek ses tonu,gerek konuşma şekli ile en kronik uykusuz bünyeleri bile mayıştırıp uyku moduna geçirme yetenekleri vardır.
  • dunya sirini ikizlerdir...
    agir ve aruz vezninde konusurlar. ikisinin de ortak ozelligi cok ince bir mizah anlayisina ve hazircevaplik yetenegine sahip olmalaridir.
    rivayet odur ki, bunlar daha minicikken dedeleri bunlarla farsca konusurmus, aruz vezni o muhabbetlerden kalmis...
  • (bkz: muppet show)
  • hüsrev hatemi'nin de twitter a dahil olmasıyla birlikte, site müthiş tatlı atışmalara sahne oluyor.

hüsrev hatemi
    hüseyin hatemi
  • türk kültürünün hazineleri.
hesabın var mı? giriş yap