şükela:  tümü | bugün soru sor
  • babası bilecik belediye başkanı selim yağcının “erdoğan’ın kapısında temizlikçi olurum” deyişinden bir ay sonra, şeyh edebali üniversitesinin bir öğretim üyesi almak için oluşturduğu listeye 75 ales puanıyla son sıradan girip seçilmeyi başarmış kişidir.

biz ilk sıradan girdiğimiz mülakatlardan başarılı olamayanları çok görmüşken, allah ne cevherler yaratıyor ki son sıradan girenleri bile görüyoruz hamd olsun.
  • akp bilecik belediye başkanı selim yağcı’nın kızıdır kendileri. yetersiz olmasına rağmen torpil ve rüşvetle 10 sıradan 1. sıraya getirilerek öğretim görevlisi yapılmıştır.

kaynak burda

çünkü akp’li olmak bunu gerektirir.
  • (bkz: merve çavdar)
  • duyurulması gereken bir olay. insanları dinden imandan soğutuyor böyle şeref yoksunu insanlar. hakkına girdiğiniz her vebalin altında kalın.
  • yandaş kanal ve gazetelerin hiçbir şekilde haber yapmayacağı hanım kızımızdır.
    babası akplidir ve torpille akademisyen olmuştur.
    yiyin efendiler yiyin.
  • hakkındaki iddialar ne derece doğrudur bilmiyorum ancak şuradaki haberin altındaki yorumlar incelendiğinde, doğru olsa da olmasa da böyle bir işi; belediye başkanı yıllarca hizmet etti, din de akrabalarınıza yardım edin der. gibi gerekçelerle savunan insanlar var. işte onların varlığı %100 gerçek.

kayırmanın adı yardım etmek olmuş. bunu diyen ahlak diye ortalarda dolanıyordur sorsan.
  • ilgili haberi içeren bir internet sitesinde gördüğüm yorumu aynen kopyalıyorum;

"allah'ın izniyle islam her daim kazanacak yeter ki reis başımız da olsun, belediye başkanı yıllarca bu ülkeye hizmet etmiş tabiki kızına yardımı olacak allah'ın emri akrabalarınıza yardım edin diyor. başkan da allah'ın emrini yerine getirmiş olması gerekeni yapmış neden zorunuza gidiyor anlamıyorum."

söyleyecek söz yok.
  • allah'ın adaleti herkesedir. bu sapkınlık da, bu aymazlık da, bu şerefsizlik de bitecek elbet bir gün...
  • ülkenin içler acısı halinin bir özetidir.
  • 90 ales puanı, 94 mezuniyet notu olan merve çavdar'ı 71 ales puanı, 84 mezuniyet notu varken sadece mülakattaki başarısıyla geçmiş ak partili belediye başkanının kızıdır. merve çavdar işsizlik yüzünden intihar etti, hatice ecem hanım ve babasının sıhhati yerindedir umarım. inandıkları allah merhametlidir, onları affeder. merve çavdar ise onların inandıkları allaha göre cehenneme gidecektir.

sınav sonuçları