şükela:  tümü | bugün
  • hepinizin malumudur ki batman'da bulunan muhteşem antik kent hasankeyf'in yok olmasına çok az bir süre kaldı. bu yıl içerisinde hasankeyf bölgesinde ne yazık ki dinamit kullanılarak, kaya parçalama çalışmaları yapıldı.(kaynak 1 kaynak 2 kaynak 3
    bu çalışmalar sırasında olacak ki, bazı kayalarda büyük yarık ve çatlaklar meydana geldi işte bu çatlak kayalardan biri ne yazık ki hayatının baharında gencecik bir hemşire arkadaşımızın hayatını kabusa çevirdi. arkadaşlarıyla birlikte, belli ki son kez hasankeyf'i gezmek üzere buraya gelen hatice tunç, üzerine düşen bir kaya parçası yüzünden sol bacağının kaybetti. ancak tüm bu olumsuzluklara rağmen hayatındaki neşeyi hiç bir şekilde kaybetmemeye çalışan biri olduğunu, instagram hesabını takip ederek anlayabilirsiniz.

yeniden sağlıklı bir şekilde yürüyüp hayatına kaldığı yerden neşeyle devam etmesi için ihtiyaç duyduğu protez bacak çok pahalı. bu yüzden yardıma ve sesinin duyurulmasına ihtiyacı var.

yardım kampanyasının ayrıntıları ve yasal dökümanları şuradadır.

ekşi ahalisinin duyarlılığını ve etki gücünü bir kez daha gösterelim.

not: kendisiyle hiç bir tanışıklığım yok, bu başlık kendisinden bağımsız olarak ona destek çıkılmak maksadıyla açılmıştır.

edit: tanım.
  • (bkz: up)
  • hayat dolu bir insana benziyor. denk geldim baktım sonra merak ettim ekşi'de buldum.
    birçok şeye bu kadar duyarlı olmuşken bu başlık neden bu kadar geri de kalmış.
    muhtemelen gündem kurbanı oldu.

allah yolunu bahtını açık etsin.