şükela:  tümü | bugün
  • odtü'de general physics 105 dersi veren doçent.. tiz sesi kulakları zorlasa da en azından uykunuzu getirmez. ders anlatımı ise gayet iyidir. ders seçimi sırasında tercih edebileceğiniz bir öğretim görevlisi..
  • fizikten sogumak istiyorsanız tercih edebilirsiniz
    beginner ingilizcesiyle

"there is two people "demisligi vardır
    ve bilgi esittir bir bolu kibir formülünü ispati olarakta soylenebilecek hocadır derste dersi anlatmayip sadece elindeki kagidi okuyarak yazar ve buna bagli olarakta kibiri havalardadir kendini maria curie zannediyor bence ayrica
    iddia ederim ki midterm e girse curve ü gecemez fakat hala emekli olmamaya gayret ediyor kendisi iste egitim sisteminin geldigi nokta bu ve bunun gibi hocalar yüzündendir.

tercih etmeye kalkarsaniz size soyle diyebilirim haftalık iskenceniz olur.
    kisa bi zamanda emekli olmasi dileğiyle...
  • odtü de fizik dersi veren elindekileri kagıttan öylece yazan 2 kelime ingilizce konusamayan öğrenciler soru sorduğunda ingilizce açıklayamayan bir hocadır büyük ihtimalle hocaya sorsanız kendi vicdanını alesten geçerek rahatlatıyodur fakat bir nebze ingilizce konuşma bilgisi olduğunu zannetmiyorum ders için bildiği 2 ingilizce cümle onun dışındakiler sadece kelime by cümlelerden birisi

if the velocity is constant what is the acceleration ?

diğeri;

if the acceleration is zero what is the velocity ?

bunun dışında kurabildiği bir kaç cümle daha vardır belki bu tamamen trajikomiktir.
    ayrıca hemen hemen tüm öğrencileri nefret eder kendisinden fakat hala ders anlatamamaya derse gelir garip de bir durumdur düşünün öğretmensiniz ve hiç bir öğrenciniz sevmiyor sevenlerde çıkarı için seviyor gibi gözüküyor bu arada hemen hemen dememin sebebi ise bazı inek, bize dokunmayan binyaşasıncılar saflıklarından ve korkularından dolayı bir şey demiyorlar fakat onlarda nabza göre şerbet vermektedirler yani hoca değişsin selam vermezler yoksa hiç kimse sevmiyor.neyse efenim şu anda odtü de fizik dersi veren bu zat'ın ben bilgi olarak yetersiz olduğunu söylemiyorum fakat ingilizce olarak 2 cümle art arda kuramıyor ek olarak aklıma bir durum daha geldi öğrencilere soru da sorabiliyor ingilizce sorma şekli ise öğrenciye bakarak "you" diyo ve öğrenciden cevabı bekliyor eğer hocanın gözüne bakmazsanız sizi ingilizce tarif edemediği için örneğin" yeşil gömlekli olan" gibi komik ama trajikomik bir şekilde, size soru soramıyor. ayrıca öğrenciler türkçe anlatın demesine rağmen anlatmaması da ayrı bir olay daha doğrusu ingilizce anlatabilse böyle bir şey de söz konusu olmayacak bu arada ne hikmetse bu hoca için değerlendirme formu da gelmiyor, neyse kısaca ben hakkım varsa haram ediyorum, gerekli mercilere de bu durumu durum değişene kadar ileteceğim.
    bu arada bu dersi bu hocadan almayı düşünen varsa aklına mukayyet olsun derslerde ve durumu gerekli mercilere iletsin çünkü küçük insanlar büyük gölgeler oluşturmaya başlamış...