şükela:  tümü | bugün
 • internethaber'de yazan bir köşe yazarı ya da öyle bir şey.
 • geçtiğimiz günlerde mit müsteşarı hakan fidan'ın tokyo büyükelçiliğine atandığı haberini ilk çıkaran arkadaş. yandaş falan değil. illa bir tanımda bulunacaksam da doğan görünümlü şahindir derim.
 • "muhafazakar/islamcı camianın siyasetteki 14 yıllık iktidarına rağmen kültür ve sanat alanında muktedir olamayışı, ya sürekli serzeniş ya da kültürel iktidar sahiplerini boyuna eleştirmekten başka bir sonuç doğurmadı bugüne kadar.

  mecid mecidi'nin hz. muhammed filmi üzerine yapılan eleştiriler de altın kelebek üzerinden yürüyen eleştiriler de aynı kıvamdaydı: "bunlar böyle zaten kardeşim!"

  bunlar böyle diyelim, peki sen nasılsın?

  ...

  konforlu alanlarımızı terketmediğimiz sürece kültürel iktidar sahibi olmak da hep bir hayal olarak kalacak."

  http://www.gazeteciler.com/…tidarla-imtihani/303768
 • 6 yaşımdan beri tv' de tartışma programı izlerim; böyle konuşamayan görmedim.
 • bugün "adana'da şehidimiz var, suriye'de şehidimiz var ama ap strasbourg'da bizi tartışıyor" şeklinde bir konuşma yapmış gazeteci. birisi şuna zaten bu oylamanın çoktandır planlandığını söylesin, ne yapacaklardı "aaa türkiye'de neler olmuş iptal edelim ya da acıyıp bir de biz vurmayalım" demesini bekliyordu herhalde.

  yandaş olun olmayın demiyorum ama mantıklı konuşan kişileri getirin bari, en azından paranın kafası çalışan birine gittiğini biliriz.
 • turkce fakiri gazeteci gorunumlu sahis
 • "gazeteci" imiş.

  belki gazete dağıtabilir.
 • canıııım... çok tatlı yorumlar yapıyor, bizi aydınlatıyor :*
 • dün cnn türk' te şirin payzin'in yayınina gelmişti bu bayan . gazeteciymis yani öyle yazıyordu künyesinde . neyse öyle yazması benim için önemli değil önemli olan nasıl bir gazeteci olduğudur. öyle kendisine gazeteci denince gazeteci olunmuyor. öncelikle bu hanımefendi kendisine gazeteci diyorsa biraz birşeyler okuması lazım entellektüel açıdan sıfırlarda. halen eski jargon tartışma üslubuyla tartışma yapıyor ki kendisi bir ortacagdan kalan yorumcular gibi .özellikle demirtaş için sivil siyasete ağırlık vermesi gerekir cümlesini barındırdiğı bir ''muazzam'' yorumu var ki benim ufkumu açtı.kendisinin evde aynanin karşısına geçip biraz türkçe pratik yapmasını öneriyorum zira kendisini ifade etmesinde çok zorlanıyor..yok eğer kendisi sadece taraf seçmek benim için yeterli diyorsa ona diyecek sözüm yok tabiki .ama bu ekranlarda sadece hükümet yada mevcut iktidarı destekleyip gazeteci olduğunu sanıyorsaniz yanılıyorsunuz hanimfendi.