1. 2001 türkiye güzeli ikincisi, 2001 avrupa güzeli üçüncüsü bayan
  2. sıfır oyunculuk kabiliyetine sahip olan manken.
  3. yüzyılın abazanı polatı bile lal ettiğine göre olsa olsa şeytandır.
  4. ne kadar güzel olsa da sanki elleri büyük olan yeni kurtlar vadisi başrol oyuncusu... cep telefonu ufacık kaldı yahu elinde...
  5. çok yüklenilen insandır, hiç de fena oynamıyor dizide, neden bu çekememezlik? elif öldü artık bırakın elif'i, birşeyi daha bırakalım artık, ebru'ya at gözlüğü takıp bakmayı.
  6. kurtlar vadisi pusu'da adini bence necati $a$maz'dan da once yazdirmasi gereken, hatta ve hatta "ve" kisminda can gurzap'in filan adi gecmeden adinin buyuk harflerle yazilmasi gereken buyuk oyuncu. yani nasil olur da bu buyuk oyuncunun adi jenerikte 2. siraya yazilir, anlayamiyorum.
  7. kurtlar vadisi pusu'da adı bence jenerikten önce çıkması gereken insan. önce fotoğrafı çıksın, şoke etsin insanları, sonra jenerik girebilir.
  8. konuk oyuncu olduğu geniş aile dizisinde dikkatimi cezbetmiş güzel kişi. kurtlar vadisi pusu'da oynarken farketmemiştim ama kendisi liv tyler'a mı benziyor ne?yanlış anlaşılmasın sadece benziyor diyorum. çünkü liv tyler'ın insan olmadığına dair ciddi bulgular var

liv tyler kişisi

hatice şendil kişisi
  9. geniş aile dizisinde ilk kez gördüğüm (kurtlar vadisini hiç izlemedim çünkü) ve güzelliği karşısında kısmi felç geçirdiğim insan olduğundan şüpheli olduğum(çünkü insan olamayacak kadar güzel) meleğimsi. yalnız sadece televizyonda güzel olduğunu da düşünmüyor değilim.
  10. kurtlar vadisi'nde vadi gibiydi göğüsleri, ovalara yayılan, karadağlar dizisinin fragmanlarında gördüm ki dağlar dağlar..

hatice şendil hakkında bilgi verin