• lise yıllarında arkadaşla şakacıktan itişirken parmağa girmiş olan 0.5 kalem ucu. işin tuhaf yanı uç hala parmağın içinde.
  • lisede okul projesiyle gittiğim almanyadan mc donalds çocuk menüsünden cikmis cizme şeklinde dudak parlaticisi.tabi o zamanlar bizde fastfood kültürü gelişmemiş bir de yedigin şeyin içinden hediye cikiyo lan süper bi olay...bir de cok eski bir sevgili den kalan bir adet marlboro paketi saklamistim uzun zamanlar içinde de iki dal sigara vardi.sonra attiydim kiymeti kalmayınca
  • izlenen tiyatro oyunlarının biletleri.biletin arkasına oyunu birlikte izlediğim arkadaşlarımın isimlerini yazıp saklıyorum.
  • ben bunu hiç başaramadım (aslında arada özeniyorum da) anca çekmecenin filan arkasına düşmesi lazım yoksa her türlü kaybolur gider.
    (bkz: dağınıklık)
  • eski sinema biletleri...

doğru düzgün ilk ilişkim, lise zamanlarımdan kalma sinema biletleri. hepsinin üstünde 2007-2008-2009 tarihleri var. nerden baksak 6 senelik. şimdi sorsanız ne kendisiyle iki kelime konuşurum ne de sinema biletlerine çok önem veriyorum. ama gel gelelim eve döndüğüm 2 günde de aklımın ucundan geçmiyor o biletler. zamanında saklamışız işte.
  • gittiğim ilk maçın bileti 1995-1996 sezonu fenerbahçe kocaelispor maçı efsan maraton dönemleri o bilet benim için çok önemli ve değerli
  • ilk yeğenim doğduğunda dağıtmak için çikolata almıştım. kutusunu saklıyorum tam onaltı yıldır.
  • icinden halka gecirilerek anahtarliga donusturulmus bir g3 gezi.

(bkz: gez)
    (bkz: göz gez arpacık)
  • beş sene önce gidilen bi sinema biletinin yarısı. (diğer yarısı sinemaya gidilen diğer şahısta idi, hala saklar mı bilemem)
    lisedeyken sürekli gidilen bilardo kafeden son gittiğimizde çaldığım 7 numaralı, kırmızı bilardo topu.
    içinde bir adet peçete bulunan selpak paketi.
    1992 yılının mart ayından 2007 yılının ocak ayına kadar tutulmuş onca günlük.
    gidilmemiş incesaz konseri bileti.
    adana real'de bulunan koca saksılardan alınmış beyaz taş.
    pipet, kola içtiği.
hesabın var mı? giriş yap