• (bkz: fenerbahçe pyramid)

kapanmaktan ziyade, yıkıldı.
  • izmir montrö meydanındaki mc donalds. bu mu yani diyeceksiniz ama bilenlerin gözleri dolmaya başladı bile...
  • ankara'da konur sokakta bulunan ve sanırım 2012 de kesin olarak kapatılan plaklı figüran kahvehanesi. çok samimi ve nostaljik bir mekandı. öğrencilik yıllarımızda çok giderdik.
  • (bkz: caravan)
  • karşıyaka devlet hastanesi (izmir)

lan ben o hastanede doğdum vicdansızlar nasıl yıkarsınız be, geçmişimi sildiler.
  • (bkz: durak kafe)
    ankara yenimahalle 5. durakta (kaymakamlık) parkın karşısında çeşitli masa oyunları (tabu, jenga, borsa vs.) oynayıp nargile tüttürebileceğimiz, ilk defa sıcak çikolata içtiğim, gidilebilecek kafelerden birisi idi. 10 yıldan fazla bir süre önce kapandı. alt katında bilardo salonu bulunmaktaydı.
  • bursa resimli bar .

kimler geldi, kimler geçti o bardan. ne gruplar, ne isimler ağırladı.
    türkiye'nin ilk 5'ine muhakkak girerdi. piyasanın bir taneciği, kıymetlisiydi.
    sen kalk önce görükle'ye taşı mekanı, sonra da kapat.

ne zaman bursalı birisini görsem, çok sevdiğim eski bir arkadaşımı sorar gibi muhakkak sorardım akıbetini.
    son sorduğumda üzücü haberi verdiler. içimi hüzün kapladı. artık ölmüştü, yoktu...

bir daha orda konser verilmeyecek... dehşet verici...
  • kadıköy rexx
    she bar ( kuruçeşme )
    reina ( kuruçeşme)
    2019 ( levent )
    spica (taksim )
    scherlock holmes ( etiler)
    cool (levent)
    night park (taksim)
    park orman ( maslak )
    sis bar ( ortaköy )
    buzz bar ( bağdat caddesi )
    halikarnas ( bodrum )
    hadigari ( bodrum )
    red lion ( bodrum )
    m&m (bodrum )
  • gerçekten kapandı mı yoksa pandemiden dolayı öğrenci gelmediği için mi kapalı anlayamadigim mekan, sherwoodu merak etmekteyim. hatırası olduğu için eğer kapandiysa üzüleceğim.
hesabın var mı? giriş yap