şükela:  tümü | bugün
 • sevdiğim oyuncular var inşallah sıkıcı bir dizi olup da aralıkta final görmez
 • onur saylak gökçe bahadır engin öztürkün başrolde olduğu yeni başlayacak olan dizi .
 • gökçe bahadır ve engin öztürk'ün başrollerinde olduğu star tv'de yayınlanacak dizi...

  ilk bölümünü izlemek ve bir şans vermek gerek sanırım.özellikle gökçe bahadır'ın kötü bir yapımda olma ihtimali yok neredeyse...

  edit:ilk bölümü izledim ve haklı çıkmanın gururunu taşıyorum.güzel ve özgün bir senaryo,güzel oyuncu seçimleri,kamera açıları ve ilk bölümün başındaki merak uyandırıcı durum... izlenebilecek nadir türk dizilerinden bence.
 • geçen sezon ki serçe sarayı dizisine benzettim eminim tek benzeten de ben değilimdir . oyuncu kadrosundaki oyuncuların herbiri değerli oyuncular ama senaryoya bakmadan seyirci çekebilecek oyunculardan değil hiçbiri böyle olunca da rakiplerin reytinglerde belirli bir seviye tutturmuşken iyi bir senaryo sahibi olmadan fazla öteye gidemezsin . gitsen bile bahar aylarında survivor başladığında tutunamazsın
 • çok etkileyici bir konu işlenecek anlaşılan, hele gökçe bahadır... yine çok iyi, yine güzel...
 • tv izlemeyi bıraktıktan yıllar sonra ilk bölüm olduğu için ilk kez bir diziye bakayım dedim. çok da iyi bir diziye denk geldim. oyunculuklar harika. konu şu ana kadar çok iyi. umarım böyle devam ederler.
 • şiddet, gözyaşı, aşk, ihtiras, psikopat bir adam, kalbi çoookk kırılmış bir kadın: gökçe bahadır..
 • dakikalardır yarım kalan işlerimi yapmama izin vermeyen dizi. uzun zamandır ilk kez bir diziden etkilendim, ne olur yanıltmasın beni. gökçe bahadır harika iş çıkarıyor şu ana kadarki oyunculuğuyla.
 • sıkıntıdan neymiş diye açtım. daha ilk bölüm erken belki ama sanki iyi gibi. akışı, gidişatı, kurgusu iyi olacak, iyi gidecek dizi gibi. en baştaki gökçe bahadır'la onur saylak'ın kavga sahnesi güzel çekilmişti, tansiyonu, aksiyonu gayet güzel tutturmuşlardı. gerilim anlarını iyi tutturmuşlar yalnız genelde de. hikaye de ilerleyen zamanlarda etkili olmayı planladığı çatışmalarda yürüyecek belli ki.

  engin öztürk'de yürür sanki buradan. öyle gibi geldi. bir tek sakalı muhteşem'deki haline çok benziyor ama yakışıyor gerçi bu yüz ona. esas oğlanlığa yürür diyorum ben.

  onur saylak'tan da tutturabilirlerse karakterin ve hikayenin orantısını bu yılın konuşulacak "sayko" karakteri çıkabilir, tipi çok müsait. son sahnede de mesela çok iyi almış yönetmen yüzünü. (yönetmen gül oğuz'muş galiba)

  inşallah iyi çıkar yarın oranları, kusmak üzereyim çocuk ve ergen cıvık aşk dizilerinden ve de ergence hikayelerden.
  izlense bari ya.

  not: şu an önümüzdeki haftanın fragmanındaki makinalı tüfek sahnesi ne yav, ne makinesi, ne tüfeği, sevmedim onu, cıks. nerden çıktı çat diye birden?

  gökçe bahadır'a bir şey yazmadığımı fark ettim. iyi oynuyor. iyi yani.
 • olmuş bu dizi. oyunculuklar çok başarılı, konusu sürükleyici, sonradan bozmazsa yolu açık gibi.
  tanım: gökçe bahadır'ın yine döktürdüğü dizi.