şükela:  tümü | bugün
 • kaliteli havalı tüfekler üreten izmir orijinli firma. daha ciddi silahlar da üretiyormuş*.
  daha fazla bilgi: http://www.hatsan.com.tr/
 • kırmalı tek atışlık havalı tüfekleri kuvvet olarak gamo markasının tüfeklerinden farkları olmayan marka.. süper kuvvetli
 • kendisini ve ürünlerini oldukça geliştirmiş olan havalı silah markası. gamo marka tüfekler kadar kaliteli işçilik ve isabet beklemek hayal kırıklığına yol açacaktır fakat yeni başlayanlar için fiyatları uygun, performansı oldukça yeterlidir. hatta bazı modelleri güç olarak yeni kullanıcıları oldukça zorlayıp isabetlerini düşürebilir.
  (bkz: hatsan mod 125)
 • ürettiği at44 pcp tüfeklerle ortalığı yarmış firmadır. oldukça isabetli ve güçlü atışlar yapmakta.

  (bkz: ortalığı yarmak)
 • kusursuz bir bütünsel pazarlama * örneği sergilemiştir geçtiğimiz bir kaç yıl içerisinde. kurumsal yüzünü**, segmentasyonunu*, hedef kitlesini* ve ürün hatlarını** neredeyse komple yenilemiş, yenilikle* bezenmiş bir halde tüketicilerinin karşısına çıkmıştır. önceden ucuza, yüksek ölçeklerde, düşük kaliteli ürünler üretip, hiçbir pazarlama aktivitesi ile uğraşmayan prestiji düşük bir firma iken; şimdilerde, nispeten daha pahalı, stratejisine uygun ölçeklerde, oldukça yüksek sayılabilecek kalitede ürünler üretip, pazarlamayla haşır neşir olan, türkiye pazarında yüksek prestijli bir firmaya dönüşmüştür.
 • sabit namlu alttan kurmalı yeni dominator serisiyle ağzımın suyunu akıtmıştır. piyasaya sürdüğü her yeni havalı tüfeğiyle kendini aşıyor. bakalım daha ne yapacaklar, biraz bekliyim daha da iyisi gelir diyerek 2 yıldır havalı tüfek alamadım.

  http://www.hilalav.com.tr/…ault.asp?git=9&urun=3984
 • servis desteği ile ön plana çıkan silah üreticisi firmadır. kalite olarak bir diana olmasa da servis desteği ile açığını kapatmaktadır. hatta efsaneye göre iki yıldan sonrada devam etmektedir garanti süresi.
 • müşteri memnuniyeti konusunda agzimi acik birakan firma..

  memleket sinirlarinda ürün/hizmet satin aldigimiz her firmanin müşteri ilişkileri sorun yasanmadigi sürece süperdir, ama nerde bir ariza yasarsiniz, o dakika müşteri ilişkileri departmani sizin karsiniza geçer, dusmaniniz olur, ornekleri coktur.

  iste bu firmada isler böyle değil dostlar, anlatsam inanmayacaginiz kadar ilgili insanlar calisiyo burada, ve saniyorum sirket politikalari gereği sorununuz ne olursa olsun o saniyede çözmek üzere sizinle konuşuyorlar, "bir saniye bekleticem, müdürüme soriyim, not aliyim sizi ariyalim" yok, vallaha sasirttilar beni.. hatta baya bi zaman arayla 2 sefer sasirttilar, ilk seferi "lan belki bana denk geldi, sans yardim etti" dedim ama oyle değilmiş..

  kötü olani yazdık, söyledik bir netice alamadik bunca senedir, taktik degistiriyorum, bundan sonra iyi seyler yapanlari yazıyorum hacim, böyle böyle düzelticem butun bu kompradorlari..
 • teknik servis konusunda çok süper bir firma. mod 70 model tüfeğim 1000 civarı atış sonrası hedefin çok çok üstünden atmaya başladı. yaşadığım yerde bir silah tamircisine götürdüm. problemi çözemedi. izmir'deki fabrikayı aradım. gönderin bakalım dediler. fatura veya garanti belgesinin olmadığını söyledim. "gerek yok gönderin bakalim" dediler. servise gönderdim 1 hafta sonra geri gönderdiler. contaları değişmiş, namlu düzeltilmiş, bakımı yapılmış. sıfırlaması yapılmış bunu ispatlayan hedef kağıdı da eklenmiş. (tüm delikler ortadaki siyah noktadaydı.) bana maliyeti sadece gidiş-geliş kargo masrafı oldu. izmir de oturduğum için 15 tl civarı. satış sonrası hem müşterisine hemde ürününe sahip çıkan bir marka.
 • (bkz: hatsan bt 65)