şükela:  tümü | bugün
 • izmir merkezli hatsan firmasının ürettiği 12 kalibre, yivsiz, pompalı av tüfeği.
  -46 cm namlu boyu, 5+1 fişek kapasiteli
  -51 cm namlu boyu, 7+1 fişek kapasiteli
  seçenekleri bulunur. ayarlanabilir ve sabit dipçikli seçenekleri vardır.
  kasası üzerinde bulunan picatinny rail sayesinde sonradan optik ürünler takılabilir. zaten ürünü satın alırken yanında dürbün ve fener de hediye ediyorlar. ayrıca bir kutu fişek, kılıf, kayış, silah yağı ve harbi takımı da hediyelerin arasında.

  muadillerine göre oldukça uygun fiyatlı ve piyasada tutulan bir tüfek. şimdiye kadar bu tüfekten memnun olmayana rastlamadım.
 • sonuna a eklenince yarı otomatik olur. fakir atıcının berettası, benellisi diyebiliriz.
 • sonuna s eklendiginde neler degisiyor bilmiyorum ama bunda durbun yok, red dot var. pompali icin ne kadar gerekli bilmem o fener ve red dot ama o pump action sesine hayran kaldim ben bu tufegin, hey gidi...

  baya da ucuz tufek, benelli alamiyorsaniz bununla baslayabilirsiniz.
 • abd'li kullanıcılar tarafından benelli m4 ile mukayesesi edilen ve benelli'den daha iyi olduğu iddia edilen yerli silah.

  şeytan diyor al şundan...
 • hatsan escort mp-t pompalı modeline sahip olduğum tüfek. kutu içeriğindeki fener oldukça iyi olsa da red dot'a çok güvenmemek gerekiyor. airsoft tüfeğinde kullanmama rağmen kısa sürede ayar kadranı bozuldu. tüfeği alalı 1 yıla yakın olmasına rağmen atışa gitme şansım olmadı. test ettikten sonra buraları düzenlerim.
 • sahibi olduğum tüfektir.

  şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım, parasını da kuruşuna kadar hak ediyor.
 • pompalı olan yani mp ts benzeri olanlar tümü acemiler için tehlikelidir. çok sağlam tüfek. öle böyle değil. ama pompalı tüfek el alışkanlığı ister. (özellikle bu markanın tüfekleri) bol bol alıştırma yapacaksın. tetik çek atış yap. pompayı geri çek kovan atsın ileri sür doldursun. fakat tehlike burda. bunu yaparken heyecan panik halinde tam ileri sürmede tetik çekilirse fişek tetik düşeceği için patlar eliniz sakatlanır yada yüzünüze dağılan parçalar gelir. araştırmak lazım. bazı markalar sürgü tam ileri gitmeden tetik düşürmez, bu pompalıda çok önemli bir unsurdur. zevk için yavaş atımlar için ideal. bence en iyisi mpa otomatik olanı ve teleskopik dipçik olanıdır.