• (bkz: #77874393)

tek entry ile bu tipin basketbol bilgisi seviye tespit sonucunu verelim. basketbolla ilgili her hangi bir konuyu bu tipitiple tartışırken referansınız olsun.

edit: nereden tanıdık geliyor diyordum, hatırladım. zamanında kendisi hakkında yine bir referans bırakmıştım, alıntı yapayım.

"(bkz: 9 nisan 2017 atlanta hawks cleveland cavs maçı/@hattori hamza)

gece gece güldürdü sağolsun. meşaz - hakem - şike - baron, evet."
  • lebron james başlığına yazdığım şu entryme, gelip nick altımda şu cevabı veren hattori hamza nickli yazar arkadaştan özür diliyorum. lebron james kariyeri boyuncu hiç hatalı yürüme yapmamıştır. yapmış gibi gösterip basketbol cahilliği yaptığım için ne olur affetsin beni.
  • belli ki cahillikte sınır tanımayan kişi. pivot ayak konusunda da bilgisi yok, hatalı yürüme kuralından da.
    neyse kuralı koyalım.

https://turnernbahangtime.files.wordpress.com/….pdf

travelling başlığı altında gözüküyor zaten.

c. ın starting a dribble after (1) receiving the ball while standing still, or (2) coming to a legal stop, the ball must be out of the player’s hand before the pivot foot is raised off the floor.

görüldüğü gibi neymiş, topu yeni almış olduğun durumda, top elden çıkmadan belirlenen pivot ayağı yerden kesilemezmiş. burada çalınmayan düdük bu. oyuncu topu elinden çıkarmadı pivot ayağını yerinden oynatıyor. bu da hatalı yürüme demek.

neyse, öğrenecekler böyle böyle basketbolu. genelde lebronsporlu oldukları için bu arkadaşlar sadece lebron'a bakarlar, basketbol oyun kurallarında maalesef eksikler.
    edit : hakkını yemeyelim, bir sene önce cahilmiş. belki öğrenmiştir.
  • - üzerimden reklam yapmaya çalışıyorlar
    - senin bildiğin kadar unutmuşluğum var
    - yavrucuğum

bazen sözlükteki fanatik ergenler mi daha fena yoksa şu yukarda özetlediğim tarzda konuşan boş adamlar mı daha fena karar veremiyorum. adamın her yerinden acınasılık akıyor, gösterdiğini anlamaktan aciz ama espri yapmaya kasıyor falan. bu sefer hakkımda lebron hater diye bir şey uydurdu, yine tutmadı. fetöcü, pkklı diye büyüterek gider mi acaba?

yazık ya. zırlamaya devam ettikçe sopasını vermeye devam edeceğim. bakalım ne zaman susacak.

(bkz: #68128228)

olm bu ne lan? ahahahahahahahaha sabit dönmek falan, yeni bir bilim keşfediyor galiba. ömer üründül'ün basketbol versiyonu diyeceğim, ömer üründül'e hakaret olacak. şu siteye ne adamlar kayıt oluyor yahu. başkasının nick altında ağladığı video da şuymuş.

https://www.youtube.com/…?v=hz7xg7_yrvo&app=desktop

şuralardaki stepsleri göremeyen adamın sözlükte basketbol yorum yapması özgürlük, demokrasi ve medeni cesaret açısından büyük bir başarı bence. bu adam bile basketbol yorumlayabiliyor beyler.
  • savannah james bunun lebron başlığına yazdıklarını görse evde kıskançlık kavgası çıkar abartısız söylüyorum.
  • rambo okan'ın gılınçla gezen modeli.
  • new york şehrinde geçirdiği 5 günü "çok büyük bir zaman" sanıp burada her bokun uzmanı ayağına ahkam kesmeye kalkan bir ezik. "yurt dışına çıktım herkes bilmeli" hastalığına yakalanmış bir birey. mutlaka kendi çevresinde her gördüğüne "abi var ya new york bildiğin gibi değil off" diye anlatıp onları da bezdiriyordur.

new york ile new york city arasındaki farkı bile bilmemesi ise cabası.
    (bkz: #68687129)

eleştiri kaldıramadığını da öğrenmiş olduk bugün. (bkz: #69094282) eleştirdiğim için "sen yurt dışına hiç çıkmadın hööö" diye saçma sapan bir nick altı entry girebilecek kadar da sığ. halbuki yıllardır dünyayı geziyorum, gelip burada "şurada koca bir 5 gün", "burada devasa bir 2 saat geçirdim" diye hönkürmüyorum. hönkürsem de doğru başlıkta yaparım bunu.

edit: bu entry'me hak verenler yazmış özelden. ne kadar kompleksli ve hakareti marifet sayan biri olduğunu başkaları da doğrulamış oldu. yorum yapma gereği bile duymuyorum bunun üzerine. * entry'lerini ve başlıklarını engelledim, huzur buldum, tavsiyemdir. böylelerinin yüzüne gerçek hayatta bakmıyorken burada da görmenin manası yok, en doğrusu buydu.
  • (bkz: kingtroll)
  • nick'iyle güldürmüş yazar.
    işin tuhafı hattori hanzo'yu ararken değil de kısmetse olur yorumlarını okurken rastladım.
  • sözlük yazarlığı ilginç ve rahatsız edici bir biçimde bana odaklı olan kişi. neredeyse sürekli benim entrylerimin ardından ve bazen de adımı vererek bana yönelik entry giriyor, hakaret ediyor, aşağılıyor aklınca.

bu konuda profesyonel yardım almasını tavsiye ettim nazikçe.

çünkü kendi görüşüne aykırı bir görüşü dile getireni "düşmanı" olarak görme eğiliminde. üstelik bunu spor gibi bir alanda yapıyor. yani bir insan tuttuğu takım, o takımdaki oyuncular ya da başka sporcular hakkında canı istediği gibi entry girdiğinde; eğer bunlar onun görüşleri ile paralel değilse aşağılanması, hakaret edilmesi gerektiğini düşünüyor olmalı. şu nedir mesela:

(bkz: #112561493)
    https://eksiup.com/p/4i422205k98h

o kadar rahatsız oldum ki tavırlarından, eğer gerçek hayatta tanışıyor olsaydık uzaklaştırma emri çıkarmak için başvururdum.
hesabın var mı? giriş yap