şükela:  tümü | bugün
  • yeni e-kitap paylaşım ağı: hattusa.org

sitesinden:
    "hattusa hakkında
    hattusa.org üç binden fazla kaliteli, türkçe içerikli, ücretsiz e-kitaba erişebileceğiniz bir e-kitap arşividir
    ....
    hattusa'da toplam 1740 yazardan 3393 kitap bulunmaktadır."

gayet başarılı bir kaynaktır...
  • biraz önce keşfettiğim ve iphone'uma bir sürü kitap indirdiğim e-kitap sitesi.

siteye üye olduğunuz da size toplamda 4 kredi veriyor ve bu da 4 e-kitap indirebilirsiniz anlamına geliyor. sistem size her ayın birinde yeni krediler gönderiyor.

tavsiyem size tavsiyem http://hattusa.org/
  • yakın zamanda davetiye kodu isteyenlerin bu başlığa üşüşeceğini düşündüğüm paylaşım sitesi.
  • kitap indirirken google isan doğrulamasında doğru yapmama rağmen "g-recaptcha-response alanı gereklidir" hatası verip duran sitedir.
  • ücretsiz ekitap sağlayıcı site. güzel tavsiye

entry'i girdikten 5 saniye sonra üzdü... ''telif hakkı uyarısı nedeniyle bu kitap web sitemizden kaldırılmıştır.''
  • güzel bir organizasyon.

meritokrasi e-kitap paylaşım ağı'ndan besleniyor. her ay 5 kitaplık indirme limiti veriyor. amazon kindle'ın mobi formatı da mevcut.

neden 5 kitap sorusuna da" burada 5 kitap veriyoruz, ama zaten bu arşiv internette mevcut. hepsini indiremek isterseniz arayın bulun" demişler. mantıklı. *
  • iş bankası kültür yayınları çıkışlı kitaplar telif hakkı nedeniyle silinmiş olmasına rağmen hala güzel bir site. aradığım birçok kitabı bulup mobi formatında indirdim. yapanın eline sağlık.
  • meşhur meritokrasi ağına ulaşamadığımdan ve bilgisayarımdan da uzak kaldığımdan dolayı kindle'a nasıl kitap atabilirim diye düşünürken sözlükte gördüğüm ve hayranı olduğum site. işin en güzel kısmı mobi uzantısına zahmet çekmeden erişilebilmesi. internette kendi aramalarım sonucunda mobi paylaşan bi yer göremediğimden bu durum çok üzmüştü. fakat sağolsun hattusa açığı kapadı. keşke iş bankası ve yapı kredi yayınları telif atmasaydı ama artık yapıcak bi şey yok, eldekine şükredelim.
  • internet üzerinden her epub indirdiğimde geriliyorum ben. çünkü çoğu zaman sorun çıkıyor. cümle sonundaki kesmeler doğru yerden ayrılmıyor, bazı harfler yanlış çıkıyor, saçma sapan bir yerden kesip satır atlıyor vs. okuma düzenimi genelde ayda iki ya da üç tane kitabı epub üzerinden okuyacak şekilde planlıyorum. büyük bir rakam değil, ama heveslenmişim o kitabı okumaya bir bakıyorum kitap okunmayacak durumda oluyor. bütün heyecan bitiyor. işte bu sitede bu durum hiç yaşanmıyor. kitaplar mükemmel, hiçbir sorunla karşılaşmadım şimdiye kadar. az önce de beş tane kitabımı indirdim. mis. seviyorum seni hattusa. muck.
  • önemli bir açığı kapatan site. sade tasarlanmış ve kredi sistemi okuyucu için de son derece mantıklı görünüyor. kendilerinin de açıkladığı gibi cigabaytlarca kitabı indirdiğin zaman okumuyorsun.

bütün arşive sahip olmama rağmen gerek bilgisayarıma her an ulaşamadığımdan, gerekse de limit meselesinin sahip olduğum kitabı değerli kılacağından bu siteyi kullanmaya karar vermiş bulunmaktayım.

güncel kitapları da bulabilsek ve sadece meritokraside olanla yetinilmese ne güzel olur.

emeğinize teşekkürler!