şükela:  tümü | bugün
  • sozlukteki durum cok endise vericidir bu konuyla ilgili.
    zira her hatunun, yapayalniz, ilgiye muhtac ve sevgili arayisi icinde oldugu sanilmakta kanaatime gore.
  • (bkz: çelme talmak)
  • son yıllarda hocam.com sponsorluğunda gerçekleştirilen eylem. facebook, twitter gibi sosyal ağları da diğer sponsorlar olarak adlandırabiliriz.
  • sinir bozucu söz. en azından ben bunu duyunca delleniyorum bir erkek olarak. birinin kızını, birinin kızkardeşini, birinin annesini, bir anlık zevk için kandırmak, kullanmak ve arkanı dönüp siktir olmak. benim bu sözden anladığım bu.

bu eylemi savunanlar, herhalde şöyle der; "zorla yapmıyoruz ki" he canım zorla olsa zaten adı "tecavüz" olur ki, sizin tiyniyetteki adamlar reddedilirse(hadi yüzde elliniz diyelim) bunu da yapar.

yalan söylemeden şunu diyebileniniz varsa saygı duyarım; "hanfendi çok güzelsiniz, sizinle sex yapabilir miyiz?" bak yalan,dolan, kıvırma, aşk-sevgi-nişan-düğün, vaat yok. düz cesurca bir söz. bu söze karşı cevap olumluysa, alan razı veren razı bana ne.

ama aynı gönül açıklığıyla, ailenizdeki reşid bayanlara da aynı "cinsel özgürlüğü" vermek şartıyla. noldu koç? yavaş yavaş girmeye başladı mı bir "şey"? pusula kuzeyden güneye inmeye başladıysa, az daha aşağı bastır, götüne sokarsın.

hatun düşürmekmiş. kodumun çakalları. bi bok yiyceksen git bari parasıyla ye...

bak sinirim hala geçmedi. başlıklara bak amk. yok bitki forumundan hatun düşürmek, yok ebesinin amından hatun düşürmek. düşürün amınakoyim. kelimenin tam anlamıyla düşürüyosunuz kadınları.

kullanıp atıyosunuz, sonra kızlarda kirlenen ruhlarıyla acımasız oluyor. dark side a geçip, dürüst adamların ağzına sıçıyor. adı da motor, kezban, orospu oluyor.

düşürdükleriniz, sizin ruh eşiniz. ve sayenizde insanlık bu salgınla uğraşıyor.

çağımızın kahpe vampirleri sizi...
  • yer: alanya
    mekan: queens
    yıl: 2 yıl önce

bilen bilir, queens'e genelde ortayaş üstü gavur hatunlar gider. benim, alanya'da umutsuz arkadaşlarım var. hep buraya takılırlar. "abi genç karılar bize bakmıyor, biz de burda şansımızı deniyoz" derler

10 senedir burada şanslarını denerler

velhasıl, 2 yıl önce queens'e bir genç kafile gelir, bizimkiler de yine burda. bir şekilde genç kafileyle takılmaya başlarlar. genç kızlardan biri bara çıkıp dans etmeye başlar. bizim gençlerden biri de gaza gelip bara çıkar, kızla dans etmeye başlar. oynama, etme flan derken bizimki kızı kucağına almaya çalışır.

o sırada kız bardan düşer, ve ayağı kırılır. asdkajdlkasjdlaşksd, ayağını kırmışlar lan kızın, alsdkajdlka

sonra mekanın sahibi gelip ölümcül vuruşunu yapar "ulan 10 senedir buraya gelirsiniz, ilk defa bi genç hatun düşürdünüz, onu da yere düşürdünüz, allah belanızı versin"
  • altarnatifi olmayan tanımlama. yerine kullanmak için daha üstruplu bir kelime arasanız bile tam olarak karşılığını bulamıyorsunuz. çok acayip.
  • sayılır mı bilmem ama;

"antalya'da süren bir davada ifade vermediği gerekçesiyle jandarma karakoluna götürülen gazeteci 25 yaşındaki tuğçe saraç, kendisini gözaltına alan 26 yaşındaki uzman çavuş yaşar çam ile 1 yıl sonra nişanlandı."