şükela:  tümü | bugün
3385 entry daha
  • ben piç miyim bilmiyorum ama bazı kriterlerde iyi erkek olmadığımı biliyorum. zamanında bunu yazmıştım.

--- spoiler ---

tanım: kızların şikayet etme hakkı olmayan durumdur. baştan söyleyeyim ben o kötü dediğiniz erkeklerdenim. tam olarak ne zaman başladı hatırlamıyorum, ama yaklaşık olarak 25 yaşından beri hiç kadınsız kaldığımı hatırlamıyorum. aynı anda 3 kızı idare ettiğim zaman çok oldu. kadınları git gide daha kolay elde etmeye başladım ve bu sebeple onlara giderek daha az değer vermeye başladım. kadınlar sırf beni ellerinde tutmak için başka bir arkadaşını üçlü sekse ikna ettiler, yatakta başka bir kadınla yakaladıkları halde ne olur beni bırakma diye ağladılar, evlenmeyi planladıkları erkek arkadaşlarını terk ettiler. ben de her seferinde onları daha fazla aşağılamaya başladım. ben ve benim gibi kötü adamlar yüzünden ağlayan çok iyi hemcinslerimi teselli ettikçe kadınlara daha fazla bilendim ve her seferinde onlara daha da pislik gibi davranmaya başladım. ve hiç beklemediğim bir şekilde kadınların bana olan ilgisi arttı. sonra sosyal formlara giriyorum ve kızların iyi erkek bulamamaktan şikayet ettiğini görüyorum. kızlar iyi erkekler orada duruyor fakat siz inatla benim gibi erkeklerden iyi erkek çıkarmaya çalışıyorsunuz. sonra da gelip burada ağlıyorsunuz
    --- spoiler ---

2018 yılında özellikle ikinci yarısında hayatımda mucizeler oldu ve hayatımın kadını karşıma çıkıp evliliğe giden süreci başlattık. ilk zamanlar daha önceden benle ilgili umudu olanlar direndi. telefonum susmuyordu, evine çağıran çağıranaydı. herhalde eski alışkanlıklardan kesip atmak ya da engellemek aklıma gelmedi. esasında hala da bu konuda başarısızım. hala benim sert çıktığımı düşündüğüm konuşmalarda dahiliyeci abim net konuşmadığımı, açık kapı bıraktığımı söyler. neyse onları uzun ikna seansları ile zar zor başımdan attıktan sonra bu sefer yeni kızlar çıkmaya başladı. abartısız en az 7-8 tane talip çıktı ki iki haneli bir sayı olma ihtimali bir hayli yüksek. bir kısmını kolay bir şekilde def ederken ısrarcı çıkanlar oldu. ilk zamanlar ilişkimden haberleri olmadığını düşündüm fakat "benimle de (de büyük harf) görüş" ya da "sen bana şans vermedin ki, şans versen ondan daha iyi olduğumu sana ispatlarım" diyen olunca hatta bunlardan farklı olarak hala evine çağıran olunca mavi ekran vermeye başladım. önceki durumları anlayabiliyordum. hiçbir bağlayanı olmayan bir erkek için rekabet edilebilirdi. fakat şimdiki olay başka bir şeye dönüştü. kelimenin tam manası ile kendi hemcinslerine savaş sendromu yaşatma pahasına bir mücadele idi bu. bunu kafamdaki hiçbir mantıklı önerme ile açıklayamadım. neticede ne ben ne de benim çevremdeki hiçbir erkek başı bağlı bir kıza meyletmez. ısrar etmeyi düşünemiyorum bile. 30 günden kısa bir süre sonra evleniyorum. hala öğle yemeklerinde dahiliyeci abim telefonumun susmaması sebebi ile bana kızar. böyle bir şey asla yapmam, gerçekten değer bilen premses değil sorumlu kadını buldum, onu kraliçe gibi de yaşatacağım; sadece durum anlaşılsın diye belirtiyorum: nikahtan bir gün önce yüzük atsam ertesi gün beni yatağına alıp "teselli edecek" en az dört kız var.
    daha önce diyordum ama artık iyice kafamda netleşti. redpillci olmayan bir erkek olarak diyorum ki redpillciler haklı. kadın denen organizma bencildir ve de iki yüzlüdür. kendi hırsları uğruna gerekirse hemcinsinin etini yer.