şükela:  tümü | bugün
3234 entry daha
  • kadınlar içgüdüsel olarak piç erkek sever, mantık olarak efendi erkekleri tercih eder.

piç erkek bugün bakıldığında psikopati içerisinde değerlendirilebilir. peki bu psikopati ne işe yarar?

ilkel çağlarda psikopati doğal çevre yönünden daha avantajlı bir etmen. doğaya ve çevreye karşı vahşi ve mücadeleci bir karakter oluşturur. ayrıca psikopatiye sahip erkeklerde üreme ve cinsellik konusu daha baskındır. bu da nesli devam ettirme konusunda bir avantajdır.

ancak, günümüz toplumunda bu çağ dışılık ve modernliğe aykırı olduğu görüşü hakim olduğu için, bu genlere sahip kişiler baskılanarak azalmaktadır. günümüz toplumunun ahlak kurallarına göre aslında gen birikimi ve gen havuzunun gidişatı değişmektedir.
  • bunun ergen yaşlar dışında doğru olduğunu düşünmüyorum. ergen yaşlarda bunun sadece kadınlara has bir şey olduğunu da düşünmüyorum. zira erkekler de o yaşlarda efendi kadınlar yerine efendi olmayanları tercih etmektedir. ergen yaşları atlatan insanlığın her iki türü de daha aklı başında insanlarla birlikte olmaya özen gösterir. sözün özü her yaşın kıymetini bilin, içinizden geldiği gibi yaşayın.
  • hayatımda hiçbir zaman "şu olmalıyım,bu olmalıyım" diye düşünmedim. buna zamanım yoktu, zaten hayatın akışı içerisinde onlarca hatunla karşılaşıyordum. ve onlarcasıyla da flörtleşiyor,geziyor,içiyor,yatıyor,kalkıyordum. kalıplardan uzak durdum, ortak paydamın olduğu insanlarla iyi vakit geçiriyordum. eğer; beraber gülüp eğlenebiliyorsan su,yolunu buluyordu. eğer, beraber vakit akmıyorsa oradan bişey çıkaramazdın. kimse için de kendimi parçalamadım, 1 kere olsun rakı masasına oturup eskileri yad etmedim. hep ileriye,yeniye vakit ayırdım. pişman da değilim, belki de piç bile değilim. bu umrumda da değil, ben yaşıyordum.