şükela:  tümü | bugün
  • anlam veremediğim bir durum. aklımı çıldıracağım.

biz baklava yapacaz diye spor salonunda göbeğimizi çatlatırken, elin jöle kıvamındaki hetifleri kollarına takmış ceylan gibi kızları, geziyor.

bazen diyorum bırak sporu, sal g*tü g*beği...
  • karı kız için spor yapan keko başlığı.
  • yani kimse kusura bakmasın ama ben şu adamı bin baklavalıya değişmem, o olmadı da şu oldu, o da olumlu.
    güç üreten göbüş candır <3

seçeneklerime bakınca, yerinde tercihtir...

bu da dursun buralarda gurban olduğum....
  • sporu ceylan gibi kızları koluna takmak için yapan yazarın hayıflandığı durumdur.
  • tabi biz erkekler gibi güzel bir hatun bulup kimse bakmasın diye bakımsızlaştırmaktansa, kızlar hazır bakımsızını bulup geliştirip hem kızlara hava atacak hem vatana millete hayrı dokunacak hemde eline yüzüne bakılır bir erkekle gezecek.
  • spora giden erkeklerin spora gittiklerini her fırsatta dile getirmesindendir.
  • şişman erkeklerin ekseriyetle zengin ve kolay tavlanilabilir olmasındandır o. zamanla alışırsın.
  • sebebi tombul erkeklerin dış görünüşlerindeki eksiklerini karakterle kapatmalarıdır.

fit erkeğin vücudu için harcağı vakti tombul erkek kendini geliştirmek için harcar. oturup kızla 2 kelime genelkültür konuşabilir, güncel konularda fikir alışverişi yapabilir fakat en tehlikeli silahları mizah anlayışlarıdır. fit erkek birsunazlara kaç set bastığından bahsederken, tombul erkek yaptığı esprilerle kızın gülümsemesini sağlar.

onlara bir şans verirseniz kıymet bilirler. yarın öbür gün dürtülerinize yenik düşüp tombullaştığınızda da fit birsunazlar için sizi bırakmazlar. kesin bilgi hanımlar, yayınız.

imza; tombul bir erkek
    not:birsunaz ismi örnek olarak sallanmıştır, kuyruk acısı değildir. zaten öyle isim mi olur amk
  • kadınların kafalarında evlilik ışığı yanana kadar ilişkiden genellikle cinsellik haricinde bekledikleri gezmek-tozmak ve yemek-içmek olduğundan ve bunları kas yapacağım diye sürekli haşlanmış tavuk yiyip protein tozu içen tiplerden bekleyemeyecekleri bekleseler de bulamayacakları için verdikleri nihai karardır.

hadi söyleyin yalan mı? spor yapıyorum diye sigara içemezsin. hatun içiyorsa kapalı mekandan çıkıp sigara içerken sigara içen başka adamlarla sohbet etmez mi? gece dışarı çıkmak isteyince uyku düzeni ve alkol tüketimi yüzünden ayda yılda bir kez anca kabul etmez misin? hatunla buluşacağın zaman bir yere oturduğunda su ve kurtlanmış salata dışında ne yiyebilirsin? sen diyet yapacağım spor yapacağım derken budist rahipler gibi yaşarsan bu ilişki nasıl ilerleyecek? hiçbir paylaşım yapılmadan bu bireysellikle yakınlaşma işi nasıl olacak? haşlanmış tavukla mı?

cinsellik konusuna gelecek olursak belki morbid obez olmayan göbekli ve ayı gibi bir herif daha erkeksi ve çekici geliyor olabilir. değilse cinsel ihtiyacını bütün gün haşlanmış tavuk yiyip ağırlık kaldıran tiplerle karşılayıp sevgilisini de suçluluk duygusuyla daha iyi tatmin ediyor olabilir.
  • artik sporu hayat bicimi haline getirmis bir kadin olarak katilmadigim onermedir. benim erkegim bana sporda badi olmalidir.