şükela:  tümü | bugün soru sor
 • karı kız için spor yapan keko başlığı.
 • yani kimse kusura bakmasın ama ben şu adamı bin baklavalıya değişmem, o olmadı da şu oldu, o da olumlu.
  güç üreten göbüş candır <3

  seçeneklerime bakınca, yerinde tercihtir...

  bu da dursun buralarda gurban olduğum....
 • sporu ceylan gibi kızları koluna takmak için yapan yazarın hayıflandığı durumdur.
 • tabi biz erkekler gibi güzel bir hatun bulup kimse bakmasın diye bakımsızlaştırmaktansa, kızlar hazır bakımsızını bulup geliştirip hem kızlara hava atacak hem vatana millete hayrı dokunacak hemde eline yüzüne bakılır bir erkekle gezecek.
 • spora giden erkeklerin spora gittiklerini her fırsatta dile getirmesindendir.
 • şişman erkeklerin ekseriyetle zengin ve kolay tavlanilabilir olmasındandır o. zamanla alışırsın.
 • sebebi tombul erkeklerin dış görünüşlerindeki eksiklerini karakterle kapatmalarıdır.

  fit erkeğin vücudu için harcağı vakti tombul erkek kendini geliştirmek için harcar. oturup kızla 2 kelime genelkültür konuşabilir, güncel konularda fikir alışverişi yapabilir fakat en tehlikeli silahları mizah anlayışlarıdır. fit erkek birsunazlara kaç set bastığından bahsederken, tombul erkek yaptığı esprilerle kızın gülümsemesini sağlar.

  onlara bir şans verirseniz kıymet bilirler. yarın öbür gün dürtülerinize yenik düşüp tombullaştığınızda da fit birsunazlar için sizi bırakmazlar. kesin bilgi hanımlar, yayınız.

  imza; tombul bir erkek
  not:birsunaz ismi örnek olarak sallanmıştır, kuyruk acısı değildir. zaten öyle isim mi olur amk
 • güzel kardeşim gençliğimin tümü sporla geçti orta yaşa kadar ağzımın içine kadar karın kası ile gezmiş adamım, bir yerden sonra sikerler diyerek vücut geliştirmeye verdim kendimi, vücut derken göbek kısmını geliştiriyorum sadece, çok rahat bir spor mal gibi takılıp ayı gibi yiyorsun gelişiyor, hani göt göbek olmuyorum hiç bir zaman tam anlamıyla o kadar spor alt yapısıyla da irileşiyorum ama karın kaslarım gözükmüyor sonuç itibarı ile göbekli sayıyorum kendimi. dolayısı ile her iki durum için de fikrim var. zaten sektörden de evlenerek çekildim dolayısı ile bana bu işler çok baist geliyor her türlü ahkam kesebilirim.

  bakarsan aynı adam, aynı zeka, arada yaş farkı var illaki, de kişisel tecrübemden şunu söyliyeyim, günlük ilişki peşinde koşturuyorsan tek önemli faktör paran var mı yok mu, ha düzgün vücut işe yarıyor illaki de, mekana porsche ile gelmek her türlü karın kasından üstün. az bir şey de ağzının laf yapması ve öküzlükte yeni sınırlar deneyen bir tip olmamak zaten elde var bir. ha vücut sağlam bir de porsche ile geliyorsan, az da muhabbetin varsa pilav üstü döner mekanda gidip muhabbet edemeyeceğin hatun yoktur, fakat hani getir götür işlerine gireceksen o hatuna bakar sen oturup muhabbet edersin de gecenin sonuda ne olacağına kadın karar verir.

  yani çok aşırı derecede yakışıklı ve düzgün vücutlu bir herif değilsen merak etme göt göbeğinden dolayı veya karın kasından dolayı değil abazanlığın, ya beş kuruşsuzsun ve bunu net şekilde gösteriyorsun ya da ayak üstü muhabbeti beceremiyorsun. bu bahsi geen aşırı yakışıklı herifler de zaten aşırı derecede güzel hatunlarla bir yerlerde takılıyorlar dertleri yok onların, oturup bunu okumaz o ekip, dolayısı ile bunu okuyorsan yüzde seksen ihtimalle, (bkz: isviçreli bilim adamları), abazansın.

  şöyle doğru dürüst sevgi saygıya dayalı karşımdaki insan ile oturup konuşacağım bir ilişkim olsun peşindeysen iş tamamen zekana bakar. aptal kaslının gideri taş çatlasın on gün on beş gündür. zeki göbekli, iğrenç olmadığı sürece tabi, aptal kaslıya göre her zaman avantajlıdır.

  dolayısı ile üzmeyin kendizi birader kaslıyım manitacılık beceremiyorum diyorsan senin öküzlüğünden, e göbekliyim bana niye bakmıyorlar diyorsan da gene aynı sebep. kafanın içini biraz doldurup az bir incelik peşinde koşturunuz, ve özellikle ve özellikle, karşınızdaki kadının ne dediğine dikkat edin, asla dikkatinizi kadından ayırmayın, işin devamı gelir.

  tanıma gelince de, abazanların götünden uydurduğu tercihtir, yoktur öyle bir şey.
 • uykusuzluktan, troll müdür değil midir anlayamadığım tercih. tam bir, gerçekse komik şakaysa hiç komik değil durumu mevcut şu an. çünkü olay hiç de böyle değil. tombul arkadaşlar hiç boşuna aforizma kasmasınlar. gayet de hatunlar fit erkek tercih ediyor, etmeliler de zaten. ben de tercihlere saygı duymakla birlikte, kendim gibi spor yapan, salonlarda emek harcayan hatun isterim. ha illa da spor yapması şart değil ama, ben squat yapıp göt üstü oturamazken, kol çalışıp çatal tutamazken, hanımefendi 500 kilo olmasın bir zahmet.

  ayrıca ne çok polyanna varmış bu saatlerde buralarda hayret. işlek bir caddeye fit bir abiyle tombik bir abiyi salın bakalım, hangisi daha çok ilgi çekiyor, hangisi tercih ediliyor, hangisi ile iletişime geçiliyor. iskender yine gömün, gömmeyin demiyorum ama temel prensip şu; yaktığından fazla kalori alma, şekerli beslenme, yağdan uzak dur. çok mu zor?

  2 aydır düzenli gidemediğim salona, bugün ile birlikte 3 gün üstüste gitmiş olacağım yeniden ve vücudum korkunç derecede acı içinde. yarın bacak günü, çekeceğim acıyı hayal bile edemiyorum şimdiden. ulan künefeye de tamam, supangleye de tamam, off gününde onu da gömeriz de, sadece şişman arkadaşların değil, bizlerin de hassasiyeti var. bunun farkına varılsın artık. bir ortamda ''ya ben şişman erkek/kadınla ilgilenmiyorum'' dediğin zaman kıyamet kopuyor. sanki doğuştan öyleymiş de dalga geçiyormuşuz gibi. tercihlerse tercihim bu. adamlar buralarda spor yapan erkekleri itin götüne sokup çıkartıyor da ses eden yok. delikanlı olan yarın şişman vatandaşların olduğu ortamda kalkıp kilo ile alakalı bir laf etsin bakalım. linç ederler linç.
 • sozlukte bolca bulunan abaza turnusolu basliklardan biridir. erkek kisi kaslari oldugunu belirtip, yesillendirilmek ister.