şükela:  tümü | bugün soru sor
  • (bkz: semih kaya/@hatunlarin tercih etmedigi efendi adam)

ben bu kadar zeka sorunlu entryleri iyi niyetli bulmuyorum, muhtemelen bir yerlerden ısmarlama yazdırıyorlar. semih abin kaç para veriyor şunları yazman için, neyse söyle daha fazlasını verelim ve kapa şu hesabı. papağan gibi cl'de şu kadar yerli lazım diye yırtınıyor, semih'i stopere koyup 5 yedikten sonra altyapıdan olmamış salatalığı koyup 8 yerim, beşiktaş'ın rekorunu egale ederim daha iyi.

aklı başında hiç bir insan 10 senede adam gibi 10 tane maçı olmayan bir stoper için bu kadar zırlamaz. semih kaya'nın bilmem kaç yıllık galatasaray kariyerinde götüne çarpan ya da vurur gibi yapıp vuramadığı için aynen kaleye giren bir iki serseri top haricinde bir tane bile duran top, korner golü atmışlığı yokken insanlara "cl'de eskaza bir gol atsa 2.7 milyon euro kazandıracak." gibi benim kafa futbola basmıyor diye bas bas bağıran entryleri utanmadan yazan böyle tipleri tek tuşla fenerbahçeli yapabilsek keşke.
  • biraz salak bir arkadaş, babası olmamı istiyor.
  • ulkeden siktir olup giderek yurt disinda guzel bir hayat surecegini dusunen zavalli farelerden biri. istese amazon ve apple'da calisabilirmis oyle diyor. ben de kendisine jeff bezos seni veliahti olarak dusunuyormus dedim :))))

ya iste 90 iq ortalamali ulkemizde 95 iq'ya sahip olan adam kendini allah zannediyor. bu ezik de bunlardan biri. ezik farem benim. zaten adamin aldigi nickte hayir yok.
  • bi üst entry de eksiklik var. bu afyonkiller denen troll, ben, maaşımı dolarla alıyorum diye sevindiğim için klasik "födöcü bu hayınnnn" moduna girmiştir. ben de atılan iftira üzerine ona ve validesine bir güzel sövdüm. fakat en küçük bi tepki almadım. sanırım benim söylediğim küfürler iftira değil annesiyle ilgili gerçekler. kendisine özel mesaj atarak randevu alabilirsiniz.
  • arkadaslar olay efendilikle alakali degil. ben de efendi sekilde, centilmen sekilde davraniyorum ancak bizde boyle islemiyor?

butun olay surada bitiyor; cogunuz efendi olmakla sikici olmayi ayni sey zannediyorsunuz. tek yonlu bi hayatin varsa, league oynamaktan ya da politika konusmaktan ibaretsen, yeniliklere kapali ve farkli seylerle mesgul degilsen kizlari bir kenara birak erkeklerin de seninle konusmak istemesi sacma. ne katiyorsun ki karsindakine?

olay arkadasken sorun degil, tek bir sey katan arkadas olman yeterli. ancak sevgililik noktasina geldigin anda karsilikli olarak, ortada oyle aman aman bi neden sonuc iliskisi yokken, butun ihtiyaclarini karsilar konuma geliyorsun. artik sadece league'de nasil penta attigini konusarak, cs'deki muazzam fraglerinden bahsederek devam edemezsin, ilgi cekici olman elzem :)
  • ben o tercih ettiğiniz efendi olmayan insanım. zengin, kel ve şişman olduğum gibi mesaj kutum her zaman sizlere açıktır güzel hanım efendiler.
  • bu başlık benim nick altımdır saygıdeğer suserler, lütfen derdinizi gerçek başlıkta anlatın :p
    (bkz: hatunların tercih etmediği efendi adam)
  • belki de düşündüğü kadar efendi olmayan adamdır.
  • kızlar tarafından ömrü boyunca kah mendil, kah yara bandı kah peçeteci olarak kullanılan meriçtir. sonunda bütün kızlar piç erkeklere gitmiş o da sessiz sakin gariban kızla evlenmiştir, bu meriç kızlara olan güvensizliği bu gariban kızdan çıkarır, ilgisiz kalır, eski kız arkadaşlarını stalklar, her türlü ibneliği yapar.

anlayacağınız o efendi adam artık yoktur, amına koydunuz çocuğun kızlar mutlu musunuz?
  • zeka problemleri olduguna inandigim embesil. siz siz olun uzak durun, huzurunuz bozulmasin.