şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: semih kaya/@hatunlarin tercih etmedigi efendi adam)

ben bu kadar zeka sorunlu entryleri iyi niyetli bulmuyorum, muhtemelen bir yerlerden ısmarlama yazdırıyorlar. semih abin kaç para veriyor şunları yazman için, neyse söyle daha fazlasını verelim ve kapa şu hesabı. papağan gibi cl'de şu kadar yerli lazım diye yırtınıyor, semih'i stopere koyup 5 yedikten sonra altyapıdan olmamış salatalığı koyup 8 yerim, beşiktaş'ın rekorunu egale ederim daha iyi.

aklı başında hiç bir insan 10 senede adam gibi 10 tane maçı olmayan bir stoper için bu kadar zırlamaz. semih kaya'nın bilmem kaç yıllık galatasaray kariyerinde götüne çarpan ya da vurur gibi yapıp vuramadığı için aynen kaleye giren bir iki serseri top haricinde bir tane bile duran top, korner golü atmışlığı yokken insanlara "cl'de eskaza bir gol atsa 2.7 milyon euro kazandıracak." gibi benim kafa futbola basmıyor diye bas bas bağıran entryleri utanmadan yazan böyle tipleri tek tuşla fenerbahçeli yapabilsek keşke.
  • biraz salak bir arkadaş, babası olmamı istiyor.
  • ulkeden siktir olup giderek yurt disinda guzel bir hayat surecegini dusunen zavalli farelerden biri. istese amazon ve apple'da calisabilirmis oyle diyor. ben de kendisine jeff bezos seni veliahti olarak dusunuyormus dedim :))))

ya iste 90 iq ortalamali ulkemizde 95 iq'ya sahip olan adam kendini allah zannediyor. bu ezik de bunlardan biri. ezik farem benim. zaten adamin aldigi nickte hayir yok.
  • bi üst entry de eksiklik var. bu afyonkiller denen troll, ben, maaşımı dolarla alıyorum diye sevindiğim için klasik "födöcü bu hayınnnn" moduna girmiştir. ben de atılan iftira üzerine ona ve validesine bir güzel sövdüm. fakat en küçük bi tepki almadım. sanırım benim söylediğim küfürler iftira değil annesiyle ilgili gerçekler. kendisine özel mesaj atarak randevu alabilirsiniz.