• (bkz: semih kaya/@hatunlarin tercih etmedigi efendi adam)

ben bu kadar zeka sorunlu entryleri iyi niyetli bulmuyorum, muhtemelen bir yerlerden ısmarlama yazdırıyorlar. semih abin kaç para veriyor şunları yazman için, neyse söyle daha fazlasını verelim ve kapa şu hesabı. papağan gibi cl'de şu kadar yerli lazım diye yırtınıyor, semih'i stopere koyup 5 yedikten sonra altyapıdan olmamış salatalığı koyup 8 yerim, beşiktaş'ın rekorunu egale ederim daha iyi.

aklı başında hiç bir insan 10 senede adam gibi 10 tane maçı olmayan bir stoper için bu kadar zırlamaz. semih kaya'nın bilmem kaç yıllık galatasaray kariyerinde götüne çarpan ya da vurur gibi yapıp vuramadığı için aynen kaleye giren bir iki serseri top haricinde bir tane bile duran top, korner golü atmışlığı yokken insanlara "cl'de eskaza bir gol atsa 2.7 milyon euro kazandıracak." gibi benim kafa futbola basmıyor diye bas bas bağıran entryleri utanmadan yazan böyle tipleri tek tuşla fenerbahçeli yapabilsek keşke.
  • efendi adam bir maskedir.
    evrimsel hamlelerle bugüne gelinceye kadar inşa edilmiş dişil özne, bu maskenin ardındaki güçsüzlüğün kokusunu aldığı için böyle bir sonuç ortaya çıkar.
  • efendi ile alakası yoktur. kadının aradığını veremeyen erkektir, kadınlar sadece sohbet etmek istemezler, eğlenmek isterler, sevişmek isterler, dışarı çıkmak ve güzel vakit geçirmek isterler. bunların hiç birini yapmayan sıkıcı biriyseniz kadın sizinle ilgilenmeyecektir.

siz de "piç değilim ondan ühüe" deyip evde oturacaksınız.
  • hatunlar sıkıcı bulur bu tip hemcinslerimizi. çünkü bu tip hatunlara pic olmak gerek. efendi adam yaramaz efeniim sıkılır bizim cooooookkkk eğlenceli!!! kızlarımız
  • benim bu arkadaşlar. meşhur bir söz vardır: dünyanın en yüksek çözünürlüklü tarayıcısı, bir kadını izleyen başka bir kadındır.

sanırım bende ondan daha yüksek çözünürlüklü bir tarayıcı var. ukala, kibirli, gıcık ve uyuz bir tipim. her şey gözüme takılır ve muhatabıma söylerim. geri zekalı olduğunu düşündüren somut davranışı varsa ve gördüysem, gidip geri zekalı olduğunu da söylerim. yalan söylüyorsa yalancı olduğunu da söylerim.

yalnız mıyım? evet.
    herkesi vakit kaybı ve israf olarak görüyor muyum? evet.
    fizyolojik ilişkiler politikadır. seks için maymunluk yapmam. duygusal ilişkide politika filan olmaz. aşığımdır o kadar.
  • buyrun benim.
  • belki de efendi adamlar o bahsi geçen hatunları tercih etmiyordur? bir de böyle düşünün.
hesabın var mı? giriş yap