*

şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ilk sevi$menin hemen ba$inda erkegi bitiren olay. bir $ekilde konu$ulmu$, tani$ilmi$, anla$ilmi$ elektrik alinip verilmi$tir. cikilir, dola$ilir, sohbet falan derken saglikli bunyeler pek tabidir ki birbirini arzular. planli plansiz bir $ekilde hadise ba$lar. (bkz: opu$mek)
  hatun guzeldir, vucudu guzeldir, eli ayagi guzeldir, gece yatinca ereksiyon olunan, ozlenen zaman gelmi$tir. bir co$ku bir heves vardir bunyede. bakilir ki hatun da zivanadan cikmaya ba$lami$, narin sesler nefesler erkegi busbutun kudurtmu$tur. munasebet yakindir. lakin daha gecilecek cok onemli bir kopru vardir. gogus uclari.
  o sutyen siyrilip gogus uclarinin ilk kez gozler onune serildigi an. misal veriyorum, bir mouse buyuklugunde kocaman, yayik yayik. bu noktada erkegin hevesi kacar, ustelik goguslerin fora edilmesi ile birlikte bir i$cilik de beklenmektedir. peki 30 saniye once buna son derece hevesli ve iddiali olan erkek bu kiriklikla nasil performans verecektir... problem budur.
  hemen aciklayalim ki, gogus uclari beklenenin cok di$inda cikti diye icraat yarim kalmaz. erkegin co$kusu biter onu diyorum. velhasil ten rengi, gogus buyuklugunden beklenenin cok di$inda cok ilginc gogus uclari erkegi bozar. bayan arkada$lar boyle bir durum varsa ali$tira ali$tira gosteriniz. ne bileyim bembeyaz ten, kucuk gogusler ama buyuk koyu renk gogus ucu mesela. ya da mercimek kadar, et beni gibi... oyle zort diye cikarirsan randiman bekleme bir daha o adamdan...

  bende bir durum var mi diye merak edenler cikabilir; duzeltme raporu veriyorum. eski 50 binlik bozuk para capi ve ten renginize gore pembe (beyaz ten), kahve (esmer) tonunda bir ornek muspet algilanacaktir. ya da en azindan menfi algilanmayacaktir, teferruata inip entryi kom$unun kizina cevirmek istemiyorum.
 • bi de hatunun gogus uclarindaki killari gorunce buyunun bozulmasi olayi vardir ki daha fecidir.
 • külkedisi'nin bir anda bal kabaklarıyla bilmem neyle muhattap olması bundandır aslen..geceyarısı falan hikaye hep..
 • yurdum erkeginin "iliskide buyu" anlayisinin sigligini kanitlayan gostergelerin, gogus ucuna endeksli olani...
 • aynı şekilde hatunun da sikinizi gördüğü zaman büyüyü karşılıklı olarak feshetme ihtimalini gözönünde bulundurması gereken fantastik bir neslin büyü, aşk, şehvet algısının nerelerde süründüğünün göstergesidir.
 • kimi durumlarda baska türlü ifade edilebilecek durum. söyle ki: "hatunun gögüs uclarini göremeyince büyünün bozulmasi"
 • dm: evet napyosun?
  pl: büyü yapmaya hazırlanıyorum.. fireball atcam lavuklara..
  dm: at bakalım bi 20'lik
  pl: (tıkır tıkır) niyeki ne ki?
  dm: hmm
  pl: e?
  dm: (tıkır tıkır)
  pl: ee?
  dm: concentration kaçtı senin?
  pl: 8
  dm: taam, sen büyüyü tam yapacaktın, karşındaki partideki elf hatunlardan biri açtı göğüslerini, afalladın yapamadın büyüyü..
  pl: ...
 • - yardim edin bize hekim bey?
  - neyiniz var uykucu, neseli?* nedir?
  - pamuk prensese buyu yaptilar, öldü sanirim..
  - durun ben hallederim. bakin buyu bozulcak simdi
  cırt [fermuar sesi]
  - oh be, süt gibiymis..
  - uykucuu, ayip oluyor ama..
  - ya buyu bozulmadan bi ellesek?
  - ben hipokrat yemini ettim elleyemem, siz ne yaparsaniz yapin..
  - olm, hergun buyu yapalim lam buna, ehihi..
 • düşünce kapasitesi sadece kendi hayallerindeki fiziksel açıdan ideal kadınla sınırlı olan sığ insanlar için geçerli hadise. sığ demişken aklıma geldi (bkz: sığır)