şükela:  tümü | bugün
 • aslında önemsiz gibi gözükse de (örn: havadan, sudan konuşmak) aslında hayatımızın bağlı olduğu alan. mesela eğer türkiye'deki kuraklık daha da artarsa milletçe can çekişcez. bence bunun nedeni de küreselleşme denen iğrenç mesele.bir tarafta insanlar paraya para katarken, öbür taraf bunların pislikleri yüzüden ya sular altında kalıyor ya da kuraklıktan çöle dönüyor(örn: türkiye)
 • etsiz, sadece sogan ve baharatla yapilan gariban durumu
 • (yegen metalurji muhendisligini kazanmistir)
  -oo tebrik ederim yegenim. artik hava durumlarini sana sorariz
 • aksam haberlerinden sonra cikan program.
 • devlet meteoroloji isleri genel müdürlügünden alinan son bilgilere göre, günbegün havanin durumunu analiz eden ve genellikle haberlerden sonra sunulan program.
  genellikle lastik firmalari tarafindan sponsore edilir.
 • çocukluğum "bitse de spor haberleri başlasa" diyerek beklemekle geçtiği için bir türlü sevemedim bu hava durumunu. bugün bile haberlerden sonra spor bültenini seyredebilmek için hava durumunun sırasını savmasını beklemek sinirimi bozar. ne zaman spor izleme umuduyla tv'yi açsam, inadına karşıma hava durumu çıkar. bir de yıllarca benimsemiş, şartlanmışım "hava durumu bitince spor başlayacak" diye; binbir zahmetle katlanırım bu mini bültene, nihayet biter, bir de ne göreyim spor bülteni derken araya "gece gündüz" yok efendim lifestyle diye bir program sıkıştırmışlar; haybeye seyrederim, kıs kıs güler bana hava durumu. söz konusu kanalın formatını ezberleyene kadar anam ağlar ondan sonra.
  hiç sevemedim seni hava durumu bilesin. hiç de ilgilenmiyorum ertesi gün havanın nasıl olacağıyla. bitmeni beklerken vakit geçsin diye trt'deki coğrafi bölgeler sıralamasını ezberlediğim günlere lanet okuyorum, bunu da bilesin.
hesabın var mı? giriş yap