şükela:  tümü | bugün
 • 2010 yılında yayın hayatına başlayan ülkemizdeki ilk hava durumu ile ilgili forumdur.
  havaforum.com
 • çok komik bir forum.

  üyeleri devamlı birbirlerine "beylikdüzü kaç cm alır?", "merkezde 20 cm alabilir miyiz arkadaşlar?" gibi sorular soruyorlar.

  sanırım kar yağınca yerde oluşacak kar örtüsünün yüksekliğinin ne olacağını cm cinsinden öğrenmeye çalışıyorlar.
 • kış aylarındaki vazgeçilmez adresim. koca koca adamların kar yağacak/yağmayacak kavgasına girişmesi, kar yağmayacağını düşünen üyelerin saldırıya uğraması, gece 4'e kadar "kar yağacak" diye oturan aşırı enerjik ve pozitif kar dostları... birkaç saat bu forumda vakit geçirin, üzerine iki bölüm gerçek kesit izleyin; bir daha iflah olmazsınız. geçmiş olsun.
 • domain'i karforum.com olarak değiştirilmesi gereken site.
 • iki yıldan beri bu siteyi izliyorum. özellikle kış süresince tahminlerini zevkle takip ettiğim ve yüksek gerçekleşme oranı ile tahminler yapan " efsane semih" nickli yazarında takipçisiyim. ilgilenenlere tavsiye ederim.

  bu arada 21 kasım için büyük beklentisi olmayan ama 25-26 kasım gibi ziyaretimize gelecek soğuk ve kar yağışlı bir sistem tartışması da mevcut şu anda.
 • bir iki yıl önce bir arkadaşım sayesinde öğrendiğim amatör hava durumu platformu.burası ile bir kaç kelam bir şeyler yazmak istiyorum öncelikle bu site'de saygı gören ve siteyi ayakta tutan efsane-semih nickli arkadaştır.öyle bünyamin sürmeliyi falan beğenmez bu sitede ki tipler.gel gelelim efsane-semih ve tahmin olaylarına bu arkadaşın tahminleri tutarsa her yerde ilk biz söylemiştik kar yağacak diye boy boy haber yaparlar.ama tutmazsa allah'ın hikmeti olmayabilir diye geçiştirirler.

  diyeceksiniz ki bunda ne var bu site'de efsane-semihin tahminlerine olumsuz yorum yaparsanız banlanırsınız,kar yağmayacak kış kurak geçecek derseniz banlanırsınız,veyahut kendiniz tahminde bulunup yahu bu yılda hiç üşümedik derseniz bütün üyeler tarafından eleştiri yağmuruna tutulursunuz.bunu yapanlar 18 yaşında ki veletler değil baya bildiğiniz 30 veya daha üstü yaşta ki insanlar.o yüzden dostlarım bu site'de evet hava durumunu takip edebilirsiniz fakat kendi fikirlerinizi beyan edemezsiniz.
 • bu kış başlangıcı itibariyle model takiplerinde ve forum geneli itibari ile bir ümitsizlik bir kırıklık olan forum sitesi.

  henüz ciddi bir kar yağışı gözükmemesi ve modellerin sürekli kıvrak olması forum da heyecanı kaybettirmiş durumda .

  efsane semih , wildeo , coğrafyacı burak nickli arkadaşlardan henüz ciddi ve elle tutulur bir tahmin gelmedi.
 • koca koca adamların kar yağar mı yağmaz mı tartışması yaptıkları site.

  takipteyiz :)