• suçsuz olduğuna inandığım pırıl pırıl bir öğrencim vardı içlerinde. umarım adalet yakın zamanda yerini bulur.
  • dikkatle okunması gereken bir mesajdır. binlerce askeri öğrenci en ufak bir soruşturma geçirmeden okullarından atıldı.devlet ciddiyeti, kurunun yanında yaşı da yakmamayı gerektirir. soruşturmanı yaparsın, belgeni kanıtını toplarsın, sonra da suçlu bulduğunu atarsın. yeri geliyor, hırsız bile delil yetersizliğinden serbest bırakılıyor. binlerce kişinin hakkı yendi, gelecekleri çalındı, çocukluk hayalleri ellerinden alındı.
  • kandırılarak götürülen öğrenciler ve aileleri için zor bir durum. tabii bizler olayın iç yüzünü çok bilemiyoruz. umarım davalara bir an önce bakılmaya başlanır ve her şey netleşir.
  • saçma salak başlıklara yüzlerce mesaj yazan ekşisözlük'ün bile unuttuğu harbiyeliler. çoğunun suçsuz olduğuna, fetocularla 1 gün bile geçirmeyen binlercesinin olduğuna eminim. zaten fetocu olsalardı o köprüde katliam olurdu. hatta şöyle söyleyelim eğer askerde fetocu oranı yüzde 1,5 bile olsaydı şu an bambaşka şeyleri konuşuyor olurduk.

yanlış hatırlamıyorsam 3000 asker darbeye katılmıştı. şu an içerideki asker sayısı 15000 civarında. ihraç edilen 4000. eğer bu adamlar ihraç edilecek, hapse atılacak kadar fetocularsa neden fetocuların en büyük hamlesine sadece 3000 asker(üstelik çoğu habersiz veya er) katıldı? bu adamları neye göre suçluyorsunuz? dershanelerine mi gittiler? örgüte bağış mı yapptılar? fetöyle boy boy fotoları mı var? yoksa bunları yapanlar başka da göstermelik mi içeride tutuluyorlar? bak hepsi fetocu bunların dedirtmek için mi?
  • aileleri nerede demissiniz ya bu cocuklatin aileleri ankaraya gitti kimse muhatap almadi chp sozcusu gorustu ama haberlere ne cikti biliyor musunun? "kilicdaroglu fetocularla gorustu"
  • (bkz: up)
  • tarih o askerleri katleden, allahu ekber edalarıyla kendi askerinin üzerine yürüyüp "kahramanlık" yapmaya çalışan halkı unutmayacak. ama bir halkı kendi askerine kışkırtıp o ülkenin askeri okullarını ve harp okullarını da kapatmaya gücü yetecek olanı da unutmayacak.
    0.002 puanla askeri liseyi kaçırdığım için sevinmiyorum harbiyeli kardeşim, komutanım. sizinle orada ölemediğim için üzülüyorum. halkın cahilliğini ölümümle de olsa yüzlerine vurmak isterdim orada.
  • bu orospu çocuklarının harbiye'den atılması ileride bu milleti büyük bir işgal girişiminden kurtarmıştır.

bu köpekler, polisle çatışırken ölen darbeci teğmen emre demirbilek'in eşine taziye ziyaretine gitmiş ve bununla yetinmeyerek, ''o elhamdülillah şehit oldu'' demişlerdir. bunları tanıyorum, biliyorum; utanmadan bir de türkçü, kemalist kılığına girerek marş falan okuyorlar. eşiyle de röportaj yapmışlar acılı bir sesle, gözyaşları, rüyalar, kerametler sel olup akmış.

bunlardan biri şahsen tanıdığım olmakla birlikte, bana ''darbeci falan ama neticede hocamızın eşi, kadının bir suçu yok'' demişti ama maşallah, oraya gidince fabrika ayarlarına dönüp şehid yapmışlar. bunlar akın öztürk denen iti de çok severler. onun da akıbeti belli.

bu hayatta nefes dahi alamamanız dileğiyle... barış dedebağı nasıl sikti komutanlarınızı?
  • 240 vatan evladının şehit edildiği bir hıyanet gecesine kandırılarak da olsa katılmak bir suç teşkil eder ve cezası mahkemece belirlenir.
    suçu günahı olmayan bir gencimizin ceza almasını arzulamadığımız gibi, milletin hakkını yiyerek cihat ettiğini zanneden orospu çocuklarının bu milletin daha fazla kanını emmesine de tahammülümüz yoktur.
    bahsi geçen mahkemeler belki türkiye tarihinin en büyük davasını teşkil edecektir. geçmişte de benzer darbe girişimlerinde başı yanan harbiyeliler olmuştur. gerçekten vebalsiz olan kardeşlerimize tavsiyemiz sabretmeleridir.
  • (bkz: updullah)
hesabın var mı? giriş yap