• aydın-izmir otobanında cirit atan at hırsızı kılıklı tipler. adamı görsen miden bulanır havaalanında çalışıyorum diye parfüm satmaya çalışıyor.
  • mutena semtlerdeki migros otoparklarının vazgeçilmezi, halk için yaşayan, bilmem kaç paralık parfümleri üç kuruşa satan fedakar vatandaşlardır bunlar; hatta “istemiyorum” dediğinizde öyle bir “abi bu fırsatı nasıl kaçırırsın?!” bakışı atarlar ki “lan acaba mı?” diye düşünmemeniz imkansızdır*..

almak gafletine düşen arkadaşlara şimdiden geçmiş olsun diyorum..
  • zamanında 100 cc fahrenheit için ankara eskişehir yolu shell de bana yapışan 400 liradan ağzını açıp 250 liraya yanında bir de issey miyake veren en sonunda benim 50 lira teklifime küfür mü ediyon abbi yeaaa diyip sinirlenip basan biri vardı böyle bu çalışanlardan :)

sonra burger king de yemek yerken yanıma gelip tamam al param yok mecburum diye geri satmaya kalkınca az önce yemek aldım o parayla istiyosan kart çekeyim arabana mazot alayım dediğimde gerçekten muhtemelen anama sülaleme söverek (içinden) kabul etmişti. lan çok billur geçtik sonra. o iki sahte parfümü de sanayide ustalara hediye ettim bayram etmişlerdi.
  • dolandırıcılık giriş seviyesindeki emekçilerdir.
  • denk gelen olursa şimdiden uyarayim sattıkları parfümler orjinal değil, deneyip gören sazanlardanim..
  • tahtakaleden şişesi 10 liradan çakma parfüm al. cnr expo etrafında bir kurban bul. duruma göre " benim babam kamyon şöförü" veya " ben freeshop'ta çalışıyorum" de. kurbana elindeki çakma parfümü sat.

olayın özü budur.
  • ben de torku şişe bira 30cl satanına denk gelmiştim izmir - aydın otobanı üzerindeki servis alanında... aydın'a kadar 3 tane içtim, allahtan çevirmeye yakalanmadım.*
  • birgün de bana denk geldiler aynen kesinlikle ve kesinlikle izmir de bir dinlenme tesisinde idim. efes antik kent gezi dönüşümdü ve tektim.

bir anlatıyor bir anlatıyor ve ben istanbul doğma bunun milyar kat değişik tiplerini görmüş biri olarak sakin sakin onun yorulana kadar anlatmasını bekledim. ve param yok 100 lira var diyince üstüme gelmesi yarım saat uğraşması binbir takla atıp bankadan havalesine neler neler önerip benden para koparamamasına karşın sadece 100 liram var dediğim için bana söylediği son cümleyi söyleyip gaza basıp kayıplara karıştı.

"100 lirayı şurdan birini çevirsem zaten verir" dedikten sonra basıp kaçtı.

haaaaahahahhahahahahhahahah ben sivaslıyım oğlum yer miyim lan sokak satıcısını. adamın tüm gün enerjisini çalmıştım o gün.

buralarda isen hatırlamışsındır ibne dolandırıcı seni hahahahhahahaha.
  • bir gün bakırköy dünya ticaret merkezinin oradan dtm-cnr expo center durağına yürüyordum. bir araba durdu önümde. bana kartını gösterdi. adını belirtmek istemedğim bir havayolları şirketi. reklam olmasın. neyse işte kartını gösterdi. dedi işte ben atatürk havalimanı'nda çalışıyorum bu da kartım.
    ben: evet dedim
    çalışan: ben havalimanında çalışıyorum freeshop'ta.
    ben: bana ne bundan?
    çalışan: bize prim olarak parfüm veriyorlar bu parfümleri satıyoruz dediler. ben işten çıktım elimde bunlar kaldı başka param yok dedi.
    ben: iyi ver bana sat dedim.

2 tane parfümü 190 liraya aldım. şu anda mutluluk dansı yapıp evin içine sıkıyorum puhahahaha
hesabın var mı? giriş yap