• 70 milyon adına konuşmuş abimiz. taşşağı 8 ~ 10kg gelir sanırım. helal olsun..
    malum günümüzde başbakan da, cumhurbaşkanı da konuşamıyor bu kadar kişi adına.
  • helal olsun dediğim kişi. bir de utanmadan arkalarına dönüp bakıyorlar (fatih terim, olcay, mehmet topal). ulan ben olsam utancımdan kafamı yerden kaldıramam be.
  • - n'olur bir şey söyleyin hocam.
    - ekmeğimdeyim.

.
  • ulan fatih hocaya yapılır mı bee!
    yeminle ağlayacak oldum.
    adam şimdi soyunma odasına girecek:
    "duydunuz mu işittiğim lafları. altmış yaşında adama işittirdiğiniz laflara bakın! utanın! utanın!" diyecek.

dilini ısırmış. sineye çekmştir.

futbolculara gelince alayının m.k.
    dürzüler.
  • "ahımız var hocam. o kadar insanın bu milli takım üzerinde ahı var. şikeden mağdur olmuş bir sürü insan var. biz bu takımın nasıl taraftarı olalım hocam? onu söylesenize hocam, lütfen söyleyin. ben taraftar olarak buradayım hocam, sen yine bize sırtını dönüyorsun. illa 10 bin kişi mi gelelim hocam" demiştir..

tabi medya her zamanki gibi neden 'ahı' olduğunu yazmamış..
  • tayfahaber yazarlarından tuncay çeliköz'dür.

--- spoiler ---

"ahımız var hocam, bu milli takım üzerinde ahımız var, okadar insanın ahı var. bu ülkede şike ve ırkçılık varken biz bu takımın nasıl taraftarı olalım?" dedim. bir cevap vermeyerek, aslında yüzünü paraya çevirerek döndü ve cevap vermeden ilerledi."
    --- spoiler ---
  • alnından öpülesi insandır.

işi terim'in ve futbolcuların aldığı paraya getirmek istemiyorum ancak, yazıklar olsundur. bu yenilginin ardından bari kaç aydır toparlayamadığı milli takım üzerinden aldığı yıllık net 3.500.000 euro'yu (üçbuçuk milyon avro) bir yerlere bağışlasın. 5-10 bin aileyi doyurur.
  • iki okka billur vardir bu arkadasta sinyora tepki gostermenin zor olmasindan oturu.
  • önemli olan boyu değil işlevi sözünün doğruluğunu bir daha kanıtlayan kişidir. oraya on bin kişi gitse futbolculara ve fatih'e sabaha kadar ana avrat sövseler bu adamın tek başına yaptığından daha fazla ses getiremezlerdi amk.
hesabın var mı? giriş yap