• anadolu yakasında 23.00-05.00 arası hizmet vermemesiyle şaşırtmıştır.
    koskoca anadolu yakasında, kadıköy-sabiha gökçen arası koskoca 5 saat boyunca toplu taşım yok. şaka gibi
    evet 25 milyonluk istanbulda, havalalanina gece toplu taşım yok.

taksiyle gittim ve buna el atılmamış olmasını çok fena yadırgadım
  • taksim'den sabiha gökçene gitmek 52,5 tl.
    elli iki buçuk türk lirası.

ülke güzel uçuyor.

edit: eylül 2023 itibarıyla sabiha'dan taksime dönmek 102,5 tl. buçukları bir salmadılar düz şunu 200 yapın binemeyen binemesin kardeşim.
  • korona virüsü hiçe sayan, tüm koltukları dolmadan kalkmayan cehalet yığını bir işletme. yanıma oturan adam öksürüyor kafayı yiyeceğim! denetim menetim yok mu ya kim izin veriyor bu saçma işletmeye bu hakkı? havaist gibi tekli oturma sistemi neden yok? cimere şikayet yığmak lazım da şu an korona olursam zaten iş işten geçmiş olacak...

tanım: insan sağlığını hiçe sayacak kadar gözünü para hırsı bürümüş iğrenç işletme.
  • taksim - sabiha gokcen arasi guncel fiyat 121 lira oldu. bazen pos makinesinin calismadigini soyleyebiliyorlar. ona gore yaninizda nakit bulundurun.
  • 52,5 tl ücret aldıkları gibi, yalnızca da nakit çalışırlar. pos cihazları yok yani kart ile ödeme yapamazsınız. en yakın atm'de havalimani içinde.

öte yandan iett'nin e-3 hattı 4. levent'e götürür ve ücreti 23 tl'dir. bir kere daha teşekkürler imamoglu.
  • 39 tl olmuş havalanı yolcu servisi. eskiden 7/24 idi galiba çokça kez gece yarısından sonra arkadaşlarımı bırakmıştım. işin komiği sanırım pandemi başından beri son servisi 21.15. ulan 21.15 te servis mi biter? sabiha gökçen 7/24 aktif. muhtemelen taksici lobisi falan bunu istedi yoksa hiç mantıklı bir yanı yok.
  • 52.5 tl'lik ücretiyle dünyanın en karlı, başka deyişle halkını en iyi sögüşleyen firmasi yapılmış.
  • havalimanında aldığı bavulu nereye gideceksin diye sormadan bagajda kafasına göre bir yere sallayıp, zincirlikuyuda inmek istediğinizde "bavulunuzu taksim tarafına koymuşsunuz, o yüzden taksime gideceksiniz" diye sizi alıkoyarcasına konuşabilen şöförlere sahip firma. siz kafanızı yormayın biz sizi uygun gördüğümüz yere bırakırız diyorlar kısacası.

aman uzak durun derdim ama alternatifi yok başımızdaki zihniyet sağolsun.
  • 2022 yılında hala kredi/banka kartıyla ödeme yapılamayan toplu ulaşım aracı.
  • merak edenler için geliyor, isg-yenisahra arası 20,50 türk lirası.
hesabın var mı? giriş yap