şükela:  tümü | bugün
  • plaka sahiplerinin ya eşşşekler gibi kendilerinin taksiciliğe başlaması ya da o haydut karaborsacılığın bitmesiyle çözülecek sorundur.
    ve elbette o yangın departmanının h2o taşımasında kullanılan yuvarlak oluklu yapısı ile hardcore seks yapayım eğer bu yangına müdahele edilecek ise.
  • beter olsunlar.
  • ülkenin en şımarık meslek grubu sanırım
  • oh olsun dedigimdir. tiynetini sevdiklerim.
  • bizim yeşilçamdaki kötü adamların yenilmesi gibi bir haber bu üstad.
  • sanırım yazar arkadaşlar yanlış anladı dedirten hadise.

adamlar aç geziyoruz derken karnımız aç anlamında değil ,

ne zamandır kimseyi taciz edemedik anlamında cinsel açlıktan bahsediyorlar
  • onlarin ben amina koyim cevabini verdigim beyandir.

babami kaybetmisim babami. 17 saat ucmusum saat farklari aktarmalarla birlikte bir bucuk gunum yolda gecmis benim. babami son bir kez goreyim yikayayim diye beklettiler topraga vermediler benim icin. son kez gormek nasip oldu ellerimle yikadim diye kendimi teselli ettigim durumdayim.

annem, kardesim dagilmis erkek evlat olarak benim toparlamam gerekiyor. hayata alistirmam gerekiyor bir an once cunku hayatin diger gercekleri olan maddi problemler benim uzerime yigilmis vaziyette. kendimi, acimi unutmus sekilde ailemi nasil toparlarim diye surekli dusundugum donemler.

verdik babami topraga istanbul'a ucakla sabiha gokcen'e indik. taksi sirasi bekliyoruz o sirada bize gelen taksici israrla durmuyor gidiyor. bu sirada havaalaninda gorevli zorla taksiyi durdurup bizi o taksiye yonlendiriyor. arabaya binmemizle taksicini yuzu bir karis basliyor konusmaya. ben sizi ilk gordugumde anlamistim kisa mesafe gideceginizi, benim verdigim aylik kira havaalanina x lira, bugun siz benim son musterimsiniz, arabayi da kiralik aldim ben nasil odeyecem bu parayi, gecen sizin gibi kisa mesafe giden biri bindi kavga ettik bir kac aydir havaalimanina girmem yasakti bu ilk haftam size denk geldim.

lan babami kaybetmisim, evime gitmek istiyorum amina kodugumun evladi evime. kisa mesafe ne?? sikmisim senin is hayatindaki problemlerini, sen bu isi yapmayi kabul etmissin ben de bu kabul karsiliginda senin hizmet vermeni istiyorum. taksimetrenin yazdigi parayi da kokune kadar vericem. neyin tribindesin sen aq ??

arabaniza her oturan bodrum'dan cesme'den ya da yurtdisindan tatilden gelmiyor amina kodugum gotleri. egitim falan gectim hepiniz insanliginizi kaybetmissiniz, hayvan gibi adamlarsiniz. yaptiginiz ise ve arabaniza oturan musterinize sayginiz yok. o yuzden zaten burnunuz boktan cikmiyor.

aksam aksam aklima geldi yine sinirlendim amina kodugumun orospucocuguna. benim babam ölmüs evime gitmek istiyorum, adam benim evim kisa mesafede diye bana trip yapiyor.

acindan geber pezevenk.
  • aç gezmeyin pasta yiyin dediğim acı tatlı olay.
  • 1 aylik maasimdan cikan vergiyi muhasebecisine gore 3-4 yilda anca odeyen insanlarin beyanidir ayni zamanda. (meslek: orta seviye bir muhendis)