şükela:  tümü | bugün
  • sabiha gökçen havalimanı yakınında otopark hizmeti sunan bi yer.
    günlük fiyat 8tl idi. üstü açık. ring var. yani işte sorun yaşamadık, kötü bi yer değil.
  • ücreti 8 tl ama rakiplerine ( avrasya ve işpark ekonomik otoparkları) göre hem havalimanına daha uzak ve rakiplerinin aksine eğer yurtiçi cıp yolculuğunuz varsa sizi havalimanına bırakıyor ve götürmüyor. beni havalimanına bıraktılar muhatap bile almadılar. personel kalitesi rezalet
  • cıp’ye bırakmadığı sürece kesinlikle kullanmayacağım otopark şirketi
  • hakkında bilgi almak istediğim otopark şirketi.

sabiha gökçen'den yapacağım uçuş sebebi ile aracımı yaklaşık beş gün süre ile otoparka bırakmam gerekiyor. ancak güvenilir midir değil midir, havaalanına bırakır mı?

aydınlatılmak üzere yeşilimin yanmasını bekliyorum.
  • her 15 dakikada bir ring yapan servisleri var. havaalanına bırakıp dönüşte de alıyorlar. ben günübirlik adana yolculuğum için kullandım. sabah 8’de bıraktım arabamı, gece 00:30 gibi aldım, 10 lira verdim.

arabanızın anahtarı sizde kalıyor. fişinizi alıp servise biniyorsunuz, servis sizi iç hatlar giden yolcu doğu girişinde bırakıyor, döndüğünüzde de yine giden yolcu/doğu girişi’ne gidip bekliyorsunuz. servis zaten 15 dakikada bir geldiğinden çok da beklemiyorsunuz.

servis için aramanız gereken numara da şu?; 0 (505) 042 28 77?