şükela:  tümü | bugün soru sor
 • benim gibi havacılığı seven insanlar için ülkenin içinde bulunduğu gerilimi fazlasıyla yansıtan timeline'da nefes aldırıcı, uçaklar ve havacılık hakkında bilgiler ve gelişmeler aktaran, takip edilesi bir twitter hesabı.
 • twitter hesaplarından olumlu/olumsuz yorumları istemiş olan havacılık sevdalısı grup.

  madem istediniz yazayım, insanları umursamayan, düşünceleri ciddiye almayan, twitter/instagram hesapları açıp kullanıcılardan fotoğraf alıp buna rağmen tek bir kişiyi dahi takip etmeyen, garip yorumlarda bulunan, canlı yayın açıp garip sohbetler dinleten, geçen gün ortaya çıkan skandal thy de-icing videosuna 2 sayfalık savunma yazısı yazan(neden?size ne?tarafsızlık?) gibi bir çok sorunu bir arada tutan, yine de havacılık için takip edilebilecek bir kaç sayfadan biriydi.

  artık takip etmiyorum bile bu davranışlar yüzünden. madem twitter/instagram hesaplarınız takipçilerinizin gönderdiği fotoğraf ve bilgilerle yürüyor, bari insanları bir mentionlayın en azından -via xx- yazıp geçmek ne kolay, kimseyi takip dahi etmiyorlar bu küçük detay da bu ekibin burnunun ne kadar havada olduğunun göstergesidir.

  biraz eleştirileri ciddiye alsalardı, bu iş güzel yerlere gidebilirdi ama artık geçmiş olsun.
 • kendilerini pegasus'un trabzon kırımına takip ederdim. o olay sonrası endişe ve telaş içinde olan insanları bilgilendirmek yerine kendi logolarını servis edilen fotoğrafların üzerine koymakla meşgullerdi. oradan sonra takibi devam ettirmedim. böyle zamanlarda belli oluyor malesef akla kara.
 • havacılık ile ilgili takip edilebilecek çok az yer var.havasosyalmedya bunlardan biri. bilgi ve içerik olarak takip etmekte zorlandığınız konuları farklı açıdan size sunabilir bu sayfa.
 • iki üç tane leş insanın yönettiği ego sayfası. havacılık gibi güzel bir konu bu kadar aptalca yönetilir.

  öne çıkmalarının tek nedeni rakip olmaması.

  leş sayfa.
 • sosyal medya üzerinde işini ciddiyetiyle yapan havacılık sayfası. severek takip ediyorum.
 • başarısız bir oluşum.

  ayrıca haberlerine getirdiğim eleştiriler nedeniyle twitter'da engellemişler beni. çocuk çocuk yazmaya devam etsinler.