şükela:  tümü | bugün
 • --- spoiler ---

  2016 abd yapımı korku-gerilim filmi. andrew c. erin'ın senaryosunu yazıp yönettiği düşük bütçeli ve tanınmamış oyuncularla çekilen bir filmdir. filmin başrollerinde julie benz, fionnula flanagan, belle shouse, josh stamberg ve danielle harris rol almaktadırlar. filmde, gotik bir dairede yaşayan genç bir kadının başına gelen korku dolu olaylar anlatılmaktadır.

  imdb.com - http://www.imdb.com/title/tt3424690/

  trailer - https://www.youtube.com/watch?v=oybintofwuu

  --- spoiler ---
 • biraz sıkıcı bir film ama izleyebileceğiniz, idare eder ve 80 dakikalık bir film. puan olarak 5.5/10 veriyorum.

  --- spoiler ---

  yani karış karış, duvar duvar kontrole sahip olmaları biraz abartılmış ama neyse. mutlu eden şey kadının layığını bulması oldu. mutsuz bir sondu onun layığı. eğer sen ne halt olduğunu bilmediğin bön bakışlı bir kıza bu denli yardım edip de merdivenmiş, tünelmiş her yere önce onu sokarsan olacağı budur işte. o yüzden bu kadının ölmesi filmin gerçekçiliğini arttırdı. o kadar uğraşı boşuna gitti! sarah denen kız da işte aklını kullandı ve evet dedi, hain kız ama hayatta kaldı. işe yaramaz jackie de cehennem çukurunu boyladı.

  bir başka saçma şey de bu dedektif adam resimlerde orada kapının yok olduğunu gördü yani. kendi bir zahmet gidip bakmayı akıl edemedi mi? beyinsiz jackie bile gitti de kapıyı buldu, bu adam nasıl dedektif?? ayrıca kadın telefonda bile dedi yani kanıtların orada olduğunu ve adam her şeye rağmen takmadı orayı. böyle dedektif olmaz olsun, dedektifliği boşuna gitmiş!

  --- spoiler ---