şükela:  tümü | bugün
  • köpeğiniz için aylık sürpriz kutu aboneliği veren türk site.

yeni abone olduğum bu sistem 40 tl'ye her ay kapınıza bir kutu gönderiyor içinde yaş mama, kuru mama, ödül maması, ısırmalık oyuncak ve bir sürpriz ürün gönderiyorlar. izlediğim videolarına bakarak karar verdim köpeğimin de sevebileceğine. bazen köpeğinize özel adının yazdığı ürünler de yolluyorlar (mama kabı, tasma vs.)

edit: ilk kutumuz geldi. gayet parasının hakkını veren bir kutu bunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. kutunun en güzel hediyesi ise üstünde köpeğimin adı yazılı olan (karton) açık mavi renkte polar battaniye oldu.
  • köpekler için her ay evinize içinde farklı icerikte esyalar bulunan bir kutu gönderen site. fikir güzel olsada her ay farklı şeyler gönderebileceklerini düsünmüyorum. yinede kutunun icindekileri üye olunan fiyata toplamak zor. bu ay gelsin bakalım memnun olursak devam ederiz.
    edit:imla
  • ödül mamaları haricinde -boyutu küçük- gayet memnun olduğum firma. hatta ev taşıdığımda paket eski adrese gitmişti hiçbir sıkıntı etmeden yeni evime kargoladılar. herhangi bir köpek oyuncağının petshoplarda 30 lira olduğu yerde 2 oyuncak ve 2 ödül mamasını 50 liraya göndermeleri tercih etme sebebim.
    ha diğer tercih etme sebebim benim köpek ayının teki olduğundan ayda 2 kere oyuncak parçalıyor. her ay yeni oyuncak alacağıma bu firma evime kadar getiriyor.
  • birkac gun once abonelik yapip siparis vermistim. ilk kutum bugun geldi. urunler bekledigimden de kaliteli cikti. kargo ile ilgili yasanan problemi cozmemde ışıl hanım cok yardimci oldu. ben bir tek kutu almak istedigim icin aboneligimi birkac gun sonra iptal ettirdim. yalnizca tek kutu parasi odemis oldum. odeme ve abonelik iptali konusunda da herhangi bir problem yasamadim. gonul rahatligiyla siparis verebilirsiniz.