şükela:  tümü | bugün
 • başıboş köpekleri dokunulmaz zanneden, hayvanseçer, insansevmez mizantropistleri çok kızdıran uygulamadır. ülkeye damgasını vurdu, reklamını yapmayan tv kanalı kalmadı, başarılarının devamını dilerim.
 • yazın gelmesiyle birlikte sokakta rahat rahat yürüyemez olduk. insanlar ölüyor halen bir aksiyon yok. yakın zamanda bir şeyler yapılması gerek.

  çözüm çok basit, sadece elimizde var olan barınakları kullanarak köpekleri yakalayıp bir ay misafir ettikten sonra sahiplenilmezse uyutacaksın. köpektaparlar çok hevesliyse alıp evinde beslesin. alıp sokağa saldılarsa köpeğin sorumluluğu bunlarda, tespiti halinde para cezası. bu kadar.

  tanım: güzel bir it saldırısı uygulaması
 • çocukların özgürce dolaşmasını istemeyen orul orul vicdansız puştların beğenmediği uygulama.
 • zalimlerin masum canları zehirlemesine neden olan bir oluşum. böyle nefret dolu oluşumlara izin verilecekse ben de başıboş insan sorununa istinaden bir uygulama kurup dünyaya gözlerini yeni açmış yavruları, kaburgaları sayılsa da yerde bulduğu azıcık kuru ekmeği yemeyip yavrularına taşıyan anneleri dahi öldürecek denli pislik olan yaratıkları fişleyip zehirlemek isterim. ama tabi öylelerinki candan sayılır, diğer masumlar "problem" olarak nitelenir.
 • sokaklarda zaten perişan vaziyette olan canlıları hedef göstererek katledilmelerine neden olması çok yüksek olan uygulama. bu uygulamanın sahibi de, bu sitede konum bilgisi vererek hedef gösterenler de "cani" dir. bu kişiler, insanları katliama azmettirmekten cezalandırılmalıdırlar. ilgili tüm mercilere başvurmak suretiyle en kısa sürede uygulamanın kapatılması, özellikle de uygulamanın sahibinin "tck madde 216" den ceza alması için tüm çabayı göstereceğiz.
 • tck 216 talebi manidar olmuş. köpek dinine hakaretten açın hatta davayı * hindistanda inek neyse bunlar için de sokak köpeği o.

  tanım: başıboş köpek haritası

  edit: mabadın suç uyduran aklı gidikler versinler hadi mahkemeye siteyi kuranları, biz de hayal dünyanızın mahkemede rezil oluşunu çekirdeğimizi kolamızı alıp izleyelim. hatta kesinlikle mahkemeye gitmelisiniz şöyle emsal niteliğinde bir karar çıksın ki havlamanız kesilsin.
 • acilen kapatılması gereken, suça teşvik edip yol gösteren meşru olmayan uygulama. ülkemin içişleri bakanı olsaydı ve yapılan suç duyuruları ile alakdar olsaydı bir gün bile açık kalmazdı böyle bir uygulama. daha geçtiğimiz haftalarda bir aile sokak köpekleri bahane edilerek katledildi ve bu uygulama kendi halinde sokak köpeklerini ve onları besleyen hayvansever vicdanlı insanları hedef göstererek, daha da ileri gidip zehirlenmelerine sebep olmaktan büyük bir suç teşkil ediyor.

  umarım bir gün başı boş bırakılan türk halkını gerçek devlet adamları yönetir ve bazı sapık psikopatların böyle bir uygulamayı kurmayı düşünmelerine bile izin vermezler.
 • kullanımının yaygınlaşması gereken uygulama. sokak köpeği terörü konusunda farkındalık ve kamuoyu oluşturma, tehlikelerden haberdar olma, yayılımlarını takip edip güncel istatistik oluşturma açısından faydalı olacaktır.

  ek olarak ilgili konumdaki belediye iletişim numarası gibi bilgiler de eklenebilir.

  not: olay bildirimleri incelenirse hayvanseverlerin de yoğun olarak kullanıp kendi köpeklerine, kedilere vs. saldıran çete ya da tek başına tehlikeli köpekleri bildirdikleri görülebilir.
 • acilen android ve macos için uygulama da yapılması gereken site. telefonun gps'iyle uyumlu ve senkronize çalıştığı için konum olarak güvenilir, cep telefonu kamerası kullanarak anlık fotoğraf çekip yüklenebilen ve hızlıca giriş kaydı yapılabilen uygulaması muhteşem olacaktır.
 • varlığını bugün öğrendiğim hem vatandaşların hem de yerel yönetimlerin faydasına olacak bir sitedir.

  art niyetli kullanılabileceğini sanmıyorum fakat köpek savunuculuğunu, bir insanın hayatının önünde tutan insanların art niyetli yorumlamasına sebep olabileceğine de adım kadar eminim.
hesabın var mı? giriş yap