şükela:  tümü | bugün
  • playstation 3 oyunlarını normalin altında fiyatlardan satan (genellikle uzakdoğudan yada amerikadan getirtiryorlar) aynı zamanda uygun fiyatlarla takas hizmeti de veren tahtakaledeki ufak bir firma.

http://www.ps3takas.com/
  • karagul is hani (tahtakale'deki) icindedir ve playstation 3 icin en eski (misal nba 2k7) oyunlarinizi bile takas icin kabul ederler.
  • sahte xbox kolunu orjinalmiş gibi kakalamaya çalışıp üzerine siz sahte olduğunu söyleyince çirkefleşirler. tipik eminönü esnafı ne yazık ki.

- garantisi var mı?
    - garantisi benim.
  • cakma urunleri orjinalmis gibi sattigi yetmiyormus gibi geri gonderdiginizde de paranizi odemeyen ne idugu belirsiz kurulus. akilli olun buradan asla alisveris yapmayin.
  • kaçak ve korsan oyun konsolu ve video oyunları satan güvenilmez merdiven altı bir işletme. son zamanlarda oyun fiyatları da elektronik marketlerindekilerden pek düşük değildir. çalışan esnafın müşteri ile ilişkisi ve yaptığı iş ve pazarladığı ürünler hakkındaki bilgisi oldukça zayıftır fakat bunu inkar edip kendinden emin bir şekilde sizi yanıltmak üzere ısrarcı bir satış ve pazarlama politikası uygulamaktadır. yakınından bile geçmeyiniz.
  • kaba ve yalanci bir isletme. telefonda soyledikleriyle dukkanda soylediklerinin farkli oldugunu belirttiginizde comez bir tipin diklenip "disari gel disari, problem mi var problem mi var??!!" gibi abuk sabuk atarlarina maruz kalmak istemiyorsaniz onunden bile gecmeyin.
  • bestspecial adıyla gittigidiyorda faaldir bu sahtekarlar..
    ben sivastayım. olay şu şekilde gelişti:
    haziran gibi call of duty advanced warfare sipariş ettim gittigidiyordan. beş gün sonra satıcının oyunu iptal ettiğini öğrendim para kredi kartına geri aktarıldı. ben de ortalama aynı fiyata başka bir satıcı buldum işte bu dangalak sahtekarı.. (asla %97 nin altında rating alan birinden alışveriş yapmam.) siparişi verdim ortalama bir haftaya geldi (bu arada gittigidiyorda büyük harflerle yazmış orjinal açılmamış oyundur diye) üzerinde bir ambalaj vardı her zamanki gibi ambalajı yırtmadan çıkardım.. kutunun üzerinde bıçak izleri var kutuyu bir salladım ki disk yuvasına bile oturmamış üzeri çizik dolu ve arapça. gittigidiyordan adama mesaj atarken mal gibi yanlışlıkla onay verdim para ona aktarıldı.. (ne trajik değil mi, sormayın) e postalara cevap vermediler gittigidiyora cevap vermediler ben de telefonunu bulup aradım böyle böyle diye. gönder değişelim dediler gün pazartesiydi.. haftaya zorunlu olarak şehir dışına çıktım. evden haber verdiler oyun geldi diye. bir hafta sonra döndüm oyunu inceledim gayet temizdi ingilizceydi çizik yoktu kutuda disk te yuvasındaydı.. pazar günü oyunu ps4 e taktım 10 dk sonra oyundan atıyor sonra fark ettim ki oyun kutusunun üstündeki afiş bile ters ve disk çizik dolu.. defalarca denedim aynı..
    pazartesi adamı aradım yine gönder değişelim dediler. ben de bir öncekinde olduğu gibi not olarak yazdım oyunla ilgili isteklerimi verdim kargoya.
    bir hafta geçti oyun yok
    kargoyu aradım gelmemiş..
    aradım adamı dedim ne yaptın. unutmuşum dedi ama yarın kesin veririm kargoya dedi.
    notu okudun mu dedim yok kayboldu dedi (büyük ihtimal yırtıp atmıştır). neyse tamam dedim.
    salı oldu çarşamba oldu yine aradım yolladın mı diye.. yine unutmuş. ben şimdi yollarım diyor.. bir de gittigidiyorda adam %97 gözüküyor profiline girince %92ye düşüyor puanı. aman diyim bulaşmayın bu umursamaz orospu çocuklarına