• biraz daha büyük olsaydı havuza sıçardı... bebek olduğundan kakasını yapıyor, şirin şey...
  • bez sağlamsa endişeye mahal yok. lakin zaten bezsiz cıbıldak cıbıldak sokulduysa yavrum üşümüş, suyu görünce haşırt diye bırakıvermiştir. bebek bu çiş de yapar kaka da. ama asıl merak edilesi olansa kakayı yapan bebeğin ebeveyninin surat ifadesidir.
  • dünyada, ebeveynlere daha çok küfür edeceğim bunun gibi başka bir durum zor bulunur.
  • bebek bezi reklamı için mükemmel bir fikir olabilir. "aaa bak bizim ürünümüz sızdırmıyor, gönül rahatlığı ile bebenizi sokun havuza hatta siz de girin gibilerinden".
  • ebeveynler isyan etse de zaten bezli ya da bezsiz bebeklerin havuza sokulmama nedeni. (en azından öyle olmalı sokulmamalı bence, bebeğin sağlığı için de iyi gibi gelio sanki ) havuz dediğin zaten doğru temizlense bile mikrop yuvası olmaya müsait bir mekan ki çoğu yerin de olması gerektiği kadar iyi temizlediğini sanmıyorum. kakasını yapmasa bile illa çişini yapacak o bebek..
    bez ne kadar tutabilir ki çişi, kakayı

ıyk
  • çocuk demiyorum bak, kakayı yapan çocuksa zaten ümmüğü ense köküne koyacaksın bak bakalım bidaha yapıyo mu. bebek diyorum götü bezli olanlardan. havuz ultra priması giydirilmiş bebeği havuza sokanda, bi bakıyosun kaka yapmış. acaba o anda havuz kakalı olmuş mudur olmamış mıdır karar vermiyorum.
    sonuçta kaka bezin içinde ama bez az da olsa ıslanıyo (içi) e bu durumda o havuz mındar olmuş mudur?
  • geçen senelerde tatilimin son gününde şahit olduğum olay.

havuza girmek için son günü değerlendirememek, küfür ve nefretle sonuçlanır. (bkz: çocukları sevmemek)
  • her havuzda olan okazyon, bir tür havuz blessingi.
hesabın var mı? giriş yap