şükela:  tümü | bugün
  • rusya'da bir havuzda yapılan ve çok enteresan görüntülere sahne olan kavga.

http://www.youtube.com/watch?v=tjhpmok9jag
  • nedense beyazlilari tuttugum kavgadir. siyahlilarda böyle bi pacoz, abeci bi hava var sanki.
  • ilgilenmediğim kavga. kameramanın yanındaki ablamız kadraja girdikçe izledim. kendisine burdan evlenme teklif ediyorum hatta akldfjlakdjf
  • emin olmamakla birlikte;
    herhalde beyazlı abimiz, diğer beyazlı abimizi şaka olsun diye havuza attı. siyahlı abiler güvenlik... geldi "çıkıcaksınız la" dedi. çocuk çek elini la deyince ortam gerildi. lakin kavga niye durup durup tekrar başlıyor onu anlamıyorum. bir de siyahlı abilerin hepsi birbirine benziyor. bir siyahlı abi de beyazları tutuyor. sarı ne bok yapıyor bilemedim. çok karışık çoook.
  • güya dövüş tekniklerini bilerek uygulamaya çalışan gerizekalı badigardların rezil olduğu kavga. 2 beyazlı 4 tane badigardı defalarca havuza atmış.
  • moskova yunus parkı'nda geçiyor olay. bizim oğlan yanındaki kıza "bak şimdi nabacaam marinochka izle" diyerek havuza atlıyor, daha sonra havuzdan çıkartıyorlar, ardından security geliyor ve elemanı dövmeye başlıyor. uzun boylu çocuk da bizim elemanın tanıdığı değil, haksızlığa tahammül edemeyen acar bir rus delikanlısı.

insanların yunusları izlemesi gerekirken yunusların insanları izlediği kavga diyerek tanımlayalım.
  • neden bilmiyorum da acayip gerdi beni bu video...

ayağını sağlam basamadığın kaygan yerde (ıslak-buz vs) allah kimsenin başına kavga vermesin. çok pis.
  • arkadaş arası şakalaşmadır. kavga olduğunu nereden çıkardınız anlamadım ki?
  • izlerken kanımı kıpraştıran kavga. nasıl sakin sakin dövüşüyorlar diye dusunmeden edemiyorum. bizimkiler olsa sezlonglar mi alinmazdi koltuklar mi sokulmezdi. o degil de o yere dusen kizdan sonra o orospu cocuklarina bir bri yedirtirdim o yerdeki taslari. cigerim yandi lan kizin bagirmasina. simdi o is oyle olmaz diyen arkadaslar cikcak illa ki ama olur beyler. siz hic kopekten hizli kostunuz mu? ben kostum adrenalin insana oyle patlamalar yasatiyor ki o an o sinirle aduket bile cekerdim amk. bak nasil sinirleniyorum hala. yazmayi birakmak zorundayim klavyem zarar goruyor zira.

(bkz: tutmayın küçük enişteyi)