• kızından en az 50 kat güzel olan bir hanımefendi.
  • aleyna tilki'nin annesiymis. kadında tam "kris jenner" vibe'i var, kızlarını bu yönde yönlendiriyor diye düşünüyorum. zaten saçma sapan tiktok ve instagram paylaşımlarına da denk geldim. kızından daha bir alik gibi.
  • kızlarıyla yarış içinde olan, içinde ukte olarak kalmış ne varsa kızının ün'ünün arkasına sığınarak yapan, sürekli kızlarından rol çalan bir kadın. bir yandan kendini düşürdüğü hale üzülüyor, bir yandan da kendi beklentileri için (ki buna babaları da dahil) kızlarını düşürdüğü hallere kızıyorum. benimki sadece gözlemsel bir değerlendirmedir, gerçek tamamen farklı olabilir. fakat gözlem yapıldığında verdiği his de tam olarak budur.

tanım: aleyna tilki'nin annesidir.
  • kızından daha güzel olan kadın.
  • 67,6bin instagram takipçisi görünüyor. kadın kocayı bırakıp fenomenliğe merak sardı sanırım
  • (bkz: seksi varoş)
  • kızının bu kadar meşhur ve para içinde olması kendisini hiç korkutmuyor mu acaba?yoksa kızının bu kadar meşhur ve para içinde olmasına kendi mi vesile oldu?
  • kızını aşırı şekilde pumplamaya çalışan kadın. anlaşılan retrograde tutmadı, sürekli bi yabancılar bile iyi yorum yapıyor bunların aynısını niye siz yapmıyorsunuz serzenişi var her gün.
  • anasına bak kızını al lafını revize ettirerek kızına bak anasını al gibi bir durum yaratabilecek bir kadındır.
  • böyle kadınları görünce kendimi yaşlı hissediyorum. zira bu kadının yaşı benim yaşıma kızının yaşından daha yakın.
hesabın var mı? giriş yap