şükela:  tümü | bugün
  • refli ya da refsiz üye olunup bedava token sahibi olunabilecek, son zamanların en sağlam projelerinden birisinin tokenidir.
  • illa gir gir gir dedikleri için şansımı denediğim, 8 adet referans hakkım olan token.
    belirli sayıda referans olduğundan, katılmak isteyenlerin aceleci olmalarını salık veririm. üye olurken sadece eth adresinize ihtiyaç var. başka hiçbir şey yapmanız gerekmiyor.
  • surada da bahsettigim proje:
    (bkz: #74031540)

asagidan uye olursaniz sisteme girmis, bana da yardimci olmus olacaksiniz. su an devam etmekte olan en iyi 4 kampanya arasinda goruyorum haven'i.

geleneksel how-to kilavuzumla anlatacak olursam, yapmaniz gerekenler:
    1. linke tiklayin.
    2. ether adresine ihtiyaciniz var. mevcut degilse myetherwallet.com uzerinden cok cabuk bir sekilde alabilirsiniz. private key'i saklayin, public key (adres)i kopyalayin ve ilgili sayfaya yapistirin. kazandiklariniz buraya gelecek. bir ether adresi aldiginizda bunu bir baska onemli proje olan ethereum soft kazanmak icin de hizlica kullanabilirsiniz.
    3. telegram id'nizi yazin, yoksa telefonunuza mutlaka indirin. bu devirde sahip olmaniz gereken iki sey ether cuzdani ve telegram uygulamasi.
    4. uyelikten sonra emailinize giderek verification yapin.

vallahi bu kadar. benim bir dakikami aldi. 20 referans uzeri ise yaramadigi icin daha erken giren insanlarla aranizda seviye farki olamayacak, 14 subat'a kadar 20 referansi tamamlayip arkaniza yaslanabilirsiniz.

diger secilmis coin onerileri icin:
    (bkz: #73913845)
    (bkz: maliyetsiz kripto para kazanma rehberi)

herkese basarilar.
  • airdrop haberi hürriyetin sitesinde yayınlanmasıyla şaşırtandır. buraya tıklayarak airdrop'a katılabilirsiniz.

haberin linki burada
  • airdrop haberi gelen bir coin. ilk defa bir kripto para birimi için bir türk gazetesi haberi yaptı. bu noktada oldukça ilginç karşıladım kendilerini. etherium deposit adresinizi ve diğer bilgilerinizi yazıp kayıt oluyorsunuz. yakın zaman içerisinde cüzdanınıza göndereceklerini söylüyorlar. bu arada binance ya da bir başka borsadaki eth adresinizi yazmayın. myetherwallet gibi bir cüzdanınızın olması gerekiyor. sorun yaşayan olursa yeşillendirsin anlatırım. oldukça basit bir işlem. şimdi bedava tokenınızı afiyetle yiyebilirsiniz.

buradan kayıt olabilirsiniz:
    https://airdrop.havven.io/?kid=kzws0
  • şahsımın da katıldığı airdrop projesi

kayıt icin buraya lütfen
  • isim dandik,
    logo iki adet v birbirinin kucağında.

sonuç : yürümez bu token
  • güzel bir crypto para. bedava veriyorlar, ben de onları topluyorum.

siz de isterseniz buradan toplayın, elden ele.

https://airdrop.havven.io/?kid=kx85j
  • 14 şubat'ta ico'su başlayacak token. üye olması gayet basit ve sadece 20 referans gerekiyor. önemli bir token olduğunu düşünüyorum, bence kaçırmayın. referansımdan üye olan herkese teşekkür ederim şimdiden. eğer yeterli referansa ulaşırsam kendi linkimi kaldırıp bana mesajla atacağınız linki koyabilirim.

referans linki: https://airdrop.havven.io/?kid=kzzf6