604 entry daha
  • moba oyunlarındaki rank sistemi bu oyunda olsaydı muhtemelen diamond 1-2 seviyesinde takılırdım. yetenek refleks ve süreklilik isteyen bir oyun. refleks ve yetenek tamam da sürekli oynaman gerekiyor belli bir seviyenin üstünde olmak için. onla da ben uğraşamam. üyelik ve rank sisteminin olmamasından ötürü sonsuza dek bıraktım. ayrıca sabaha karşı oda sayısı azaldığından ötürü 3 türk, ispanyol, hindistanlı ve israilli adamlarla toplam 6 kişi çılgın maçlar atabileceğiniz bir oyun bu. hindistanlı elemanla aamir khan reyizin filmlerinden konuşuyoruz adam bana kgf chapter 1 gibi türkiye'de kimsenin bilmediği skimsonik hint filmlerini falan öneriyor o sırada israilli ateist eleman bizim çocuklarla karı kız muhabbeti falan yapıyor asdkjsadj bu ortamı nerede bulacaksın yurt dışında değilsen.yabancılarla oynarken ping sorunu malum fakat eskiye göre bayağı düzelttiler bu durumu. neyse bir daha oynamam artık bu oyunu baydı beni.
  • bu oyuna sınava hazırladığım sene sarmıştım. sene 2012 olmasi lazım. her gün 11 de başlayıp gece 2 3 e kadar takiliyorduk. tabi mesele oyunun iyi olması değil kalabalık bir arkadaş ortamı ve muhabbetti. neredeyse bi sene boyunca oynadik oyunu daha sonra üniversite sınavında sıçtıktan sonra oyunu sarmıştık.
    not: v3 ys pro
  • acemi odasinda acemi olduğunuz için bol bol küfür yiyebileceginiz bağimlilik yapici oyun.
168 entry daha
hesabın var mı? giriş yap