şükela:  tümü | bugün
  • 28 ekim 2011 cuma günü dolapdere big gang konseri ile tepe prime'da kapılarını açacak mekan(mış).

önümüzdeki günlerde sağlam isimler de gelecekmiş. ankara icin hayırlı uğurlu olsun. gençler eğlensin yauuvv**

http://www.facebook.com/…al-kahvesi/122190374538257

(bkz: 28 ekim 2011 dolapdere big gang ankara konseri)
  • şu ankara'da herşeye alıştım herşeyi sevdim. tek bulamadığım akşamlar geceleri takılabilcek bi mekandı. 2 hafta once gittim ve bayıldım mekana. ne çok salaş ne çok kasıntı. güzel içkiler, tatlı çalışanlar daha ne olsun.
  • ilk açıldığında öğlen yemek yiyelim deneyelim dedik. şef geldi illa makarna önerdi. bi tabak geldi sanki cocuk menüsü. söyleyince bide piskince cevap aldık. telafi olsun diye ac kalınca tatlı getirdiler. gercekten ismi gibi hayal oldu yemekler.
  • behzat ç ekibi ile bir alakaları var ama ne olduğunu çözemedim. hatta pazar günü oyuncularla birlikte behzat ç yeni sezonunun ilk bölüm gösterimi yapılmış, sözlükten kimsenin haberi olmamış, enteresan.
  • ilhan erşahin'i getirerek beni çocuklar gibi sevindirmiş mekandır. ankara'daki performans hallların durmunun vahim olduğunu düşünürken burası ilaç gibi gelmiştir. zira if'teki abazan grup yok, saklıkentteki leş ekip de yok. yaş ortalaması nispeten yüksek ama en azından aşırı kalabalık yok, müzik sistemi iyi ve ilhan erşahin geldi lan!!! daha ne olsun. ehem neyse, sonuçta cehennemin dibinde olmayaymış iyiymiş ama iyi performanslar olduğu sürece 50 lira taksi parasını göze alıp yine gelirim.
  • dün gece ki ilhan erşahin konserinde de görüldüğü üzere daha tam oturmamış mekandır.lakin ilerleyen zamanlarda ankarada ki konser mekanı eksikliğini büyük ölçüde çözecegini düşünüyorum.
  • mekan iyidir hoştur. lakin içerde müzik sesi çok yüksek. konuşma anlaşma çok zor. mekanın büyüklüğü samimiyet açısından iyidir. reklamı azdır. ne gün kim çıkıyor bilmek için araştırmak gerekiyor. istemsizce öğrenemiyorumdur.
  • ankara'nın birçok diğer eğlence mekanları gibi cumartesi gidilmesi sakıncalı bir yeme-içme-eğlenme komplexi. mekana diyecek tek bir sözüm yok. yemekler çok güzel, servis kalabalığa rağmen fazla aksamıyor, bu gece dinlediğim soul project öncesinde çalan dj arkadaş berbattı (şarkı seçimleri iyi fakat scratch atacam diye kulaklarımızı tırmaladı yerli yersiz) ama cumartesi kalabalığı herşeyden soğutabiliyor insanı.. cuma daha tercih edilesi gündür.
  • bugüne kadar gitmediğim için kafamı zkeyim dediğim mekan. kesinlikle on numara bir mekan imiş.

mekan ile ilgili tek sıkıntı ortasındaki kirişler. ama baktığın zaman belirli bir alkol oranın geçen bünyeler için yaslanacak bir duvar, iki duble sonra da bir dans partneri görevi görebiliyor.
  • mekan geniş, ferah kalabalıkta dahi boğulmuyorsun. fiyatlar yerine göre ve benzeri mekanlar ayarında. çok ucuz değil çok kazıkçı da değil. ne yazık ki ses düzeni ise iyi değil çok yüksek ve tiz. lakin iyi gruplar, şarkıcılar çıkıyor.