şükela:  tümü | bugün
  • izmitin mekan eksikligini giderir burasi dedigimiz ancak isi bilmeyenler tarafindan idare edilen symbol avmnin arkasin acilmis eglence mekani, kafe.

dekorasyona laf yok, beğendim. lakin 13.01.2016 hayal kahvesi kocaeli rezaleti başlığı açılabilecek bir rezillekle karşılaştığımız mekan.

carsamba saat 23 de gittik, gecen arkadaslarla, e malum istanbul ankara tozu yutmuşuz, çarşamba sürtme zamanıdır dedik atladık gittik oturduk biramizi soyledik. uvertur oldugu belli olan bi grup birseyler yapmaya calisiyordu, saygi duyduk ancak kafamizda muzigi kaldirmadigi icim kis bahcesi seklindeki yere transfer olduk. neyse biramizi yudumlarken garson abi yanimiza geldi hesap sumeniyle. saat 23:50

"kasayi kapatiyoruz isteginiz var mi?" cumlesini kurdu bize.
    birimiz "kacta kapaniyor burasi" dedi
    eleman; "2 de kapaniyor" dedi.
    otekimiz "eee ne yani ben ikiye kadar istedigimi icemeyecek miyiz?" dedi.
    garson kızardı bozardı; "isterseniz adisyonunuza ekleteyim ne istiyorsanız" dedi
    bizimki acımadı, "hepsini simdiden alip masada mi tutacagim" dedi
    garson mala bagladi
    hadi kocum al hesap diyip ciktik.

bu şekliyle yürümez aga bu mekan. kapanmaya mahkum olur. keşke ayıksalar da durumu bir an evvel kendilerine çekidüzen verseler.
  • içki fiyatlarını merak ettiğim müessese.
  • her cumartesi akşamı mary jane'i çıkarma be kardeşim.hayır anlamıyorum aynı insanlar yine tıklım tıklım yapmışlar.

izmitin şu anda bir numarasısın bunu tüm izmit kabul ediyor amaaa yazın random gelen tüm gruplara bilet parası olmadan girerken şu an karaokeye bile bilet parası isteyecek seviyedeseniz. bakın bu üniversite öğrencileri gider yine izmit çoçuklarına kalırsınız.

random ünsüz bir grup bileti: 15 tl
    33 cl: 15 tl
    50 cl: 20 tl

not: bu entry alkollü girilmektedir.
  • dün geceki redd konserine müthiş bir ev sahipliği yapan mekan. sanatçıyla çok yakın olduğun bir oturma sistemi var ve bu da seyirciyle iç içe birlikte şarkıları söylemeye olanak sağlıyor. tek başıma gitmeme rağmen oldukça keyifli zaman geçirdim. servisleri hızlı ve dekor bakımından da oldukça şık, hatta izmit'te gördüğüm en lüks mekan olabilir.
  • son olarak 10 gün önce gül özgüner adlı bir ablanın solistliğini yaptığı grubu dinlemeye gittiğim mekan. gitmeyi düşünenler için birkaç not:

öncelikle mekanın dekorasyonu hoş ve alanına göre ferah sayılır. çalışanlarla ilgili negatif bir gözlemim olmadı.

ses sistemi istanbul'da gittiğim barlara göre daha iyiydi diyebilirim. kulağa batan bir ses düzeni yok.

çalan grup iyiydi ama yine de 15 tl giriş ücreti istenmesi bana abes geldi. masaya gelen içkiler bira(33cl) 20, bira(50cl) 25, votka 35, şarap 25 lira idi. yani biraz müzik dinleyip iki bira içmenin maliyeti 65 lira ki bence abartılı...

bir de buraya gelenlerin büyük bölümü baya süslenip püslenip geliyorlar, anlayamadığım bir "havalı ortam" durumu var; müzik falan da çok umurlarında değil gibi. insanların gerçekten müzik dinlemek için geldikleri salaş barlar gözümde tüttü desem yeridir.