şükela:  tümü | bugün
  • aşk-ı memnu dizisinin pelin'i. hani şu sarışın olan. heh. daha önce mahallenin muhtarlarında, ruhsarda, fatih erkoç'un bırakma şarkısının klibinde ve bi kaç reklamda görünmüş. canlandırdığı kezban pelin karakteriyle alakası yok. eğlenceli hatun. asmalı mescit civarlarında karşılaşmak mümkündür.

kariyeri konusunda iddialı. eğitim şart diyenlerden.

bakarsın, ilerde ünlü olur. müthiş kaliteli (!) türk dizilerinde boy gösterir. o yüzden hemencecik başlığı parselledim. şimdi; facebook fan page linkini de veriyim de, hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilesiniz.

http://www.facebook.com/hayalkoseoglu
  • hürrem ve sülüman dizisinin 37. bölümünde dikkatimi çekti, şöyle bi bakayım kimmiş bu dedim.
    17 saniyelik araştırmamın sonucu olarak şu an bileklerimi mi kessem ip mi kullansam onu düşünüyorum.
    arkadaş 93'lü insan varmış lan!?
  • son dakika golüyle 8 mart adele royal albert hall dvd özel gösterimi'nin açılışı yapacak gibi görünen oyuncu/vokalist.
    o değil de, gerçekten 93'lü yahu. az zamanda, çok iş...
  • canımın sıkılması üzerine "acaba lan?" diyerek aratmamla başlığı olduğunu keşfettiğim arkadaşım... naber lan? neyse. taş gibi hatun. iyi de oyuncu. arkadaşım diye demiyorum ama yapımcı olsam başrol veririm. yaptıklarımız yapacaklarımızın temennisidir ya, mantık o işte.

kısaca ileride çok çok başarılı olacak olan yeni nesil oyuncu.
  • don't be so shy türkiyeli klibinde oynamış enerjik kimse.

edit: oynadığı klip brad smith'in help yourself şarkısına çekilmiş, ortalarda dolaşan don't be so shy versiyonu ise başarısız bir crop denemesiymiş meğer. ben kisa bisey olsun istemistim in yalancısıyım. bu da kanıtı.
  • arkadaşlar iyidir de oynayan canım arkadaşım, kuru kaysım.

frig ve hitit mutfağına olan doyumsuz yakınlığına ilk bölümde selam çakması beni çok güldürdü açıkçası. ben işte hayal'imin bu yanını seviyorum. öyle sevecen, öyle komik kedi videosu, öyle mi-mi mi-mi mi....

dizinin ilerleyen bölümlerinde habis bir tümör olduğu ortaya çıkacak olan kızıl saçlı böbrek yetmezliğini defedeceği gibi, sevgi patlaması süpergücüyle curve tv'lerimizin, plazma ekranlarımızın, tüplü gariban televizyonlarımızın içinden fışkırıp kalbimize kalbimize kalbimize kendini çekecektir.

yolun açık olsun canım kızım diyecektim, bir tanem diyecektim. inan diyemiyorum, yolun zaten benim buğlu gözlerle ettiğim hayır dualarıma ihtiyaç duymuyormuş. biraz kalbim kırıldı açıkçası, karnım da aç.

yani bu gözler aşk-ı memnu gördü hayal, sen orda da oynuyodun zaten. sonrasında accık medcezir izledim. ilk sezonu çok iyiydi, ikinci sezonda sıkıldım finalini izledim. ananemde mantı yerken nedense hep güllerin savaşına denk geldim ve bu beni biraz bıktırdı. depro pazar günlerimin teletabi güneşi olacaksın anlaşılan.

p.s.: lütfen o kısık sesli oto tamircisi çocuktan uzak dur, cüzdanını kaptıran diğerine söyle saçını kessin pls. en yakın arkadaşının evi de çok renksiz ayol, havuz bile yeşermiş, kesif bi çiş kokusu hissi aldım. öbüyorum seni <3
  • arkadaşlar iyidir dizisinde izlediğim kadarıyla hal ve tavırları hatta yürüyüşü bile lena dunham'ı anımsattı.
  • arkadaşlar iyidir dizinde açık ara en iyi oyuncudur ya, bayıldım kıza. izletiyor kendisini hatun.
  • hayret kimse candice accola'ya benzetmemiş. ilk gördüğümden beri çok benzetiyorum.