şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: lütfen hayal de)
  tanım: ergen kitlenin harçlıklarına göz diken bir youtube ünlüsünün filmi.
  bir diğeri için (bkz: cumali ceber)
 • enes batur‘un da rol alacagi 19 ocak 2018’de gosterime girmesi beklenen sinema filmi.
 • sinemayla uzaktan yakından alakası olmayan bir tür gaspçılık olayı. bununla alakalı acilen bir khk yayınlanmalı ve youtuber çöplüğünün sinemaya sıçraması acilen engellenmeli.

  gerizekalıca videoları arka arkaya koyup film diye yutturmak bu kadar kolay olmamalı, ayrıca bu tip videolar gençlerin zihinsel sağlığı açısından zararlı. kötü örnek oluşturacak bir yığın şey var.
 • 2018 yılında oscar'ı göğüsleyerek kendisine bok atanları göt edecek şaheser.
 • seviye farkını anlatmak için en açıklayıcı şey sanırım şudur;

  5 ocak 2018 arifv216

  19 ocak 2018 * hayal mi? gerçek mi?

  iki film de aynı dönemde çekiliyor. iki filmin de ortalama çıkma tarihleri aynı. aradaki seviye farkı ise galiba bazı şeyleri saydam olarak ortaya koyuyor.

  enes batur'un çok büyük bir kitlesi var ancak gişede çakılacağını düşünüyorum. umarım çakılır ki herkes bir şeylerin farkına varır. bu enes batur için bir yerme sözü değil; bilakis onun iyiliğini düşünmek. herkes ne yaptığını, neye yeteneği olduğunu bilirse onlara yönelerek para kazanır.
 • filmin kadrosu hayli zengin. internetteki haberlere göre kadrosunda bir çok youtuber'ın yanında ünlü ve usta oyuncular da var.

  enes batur, ceyda düvenci, bekir aksoy, dila danışman, serkan şengül, ilker kurt, başak karahan, reynmen, baturay anar, kaya giray vs.

  yapımcılığını eren medya - ils vision yapıyo. bu şirket youtube'un dünya üzerindeki sayılı ortaklıklarından biri. yani sanılanın aksine ucuza çekilen, dandik bir film değil. yapılan sosyal medya paylaşımlarından da anlaşıldığı gibi bayaa bi para harcanmış gibi duruyo. yönetmeni de kamil çetin. yani oldukça usta bir isim.

  yani neden bir youtuber film yapıyor diye yerden yere vuruyor insanlar anlamıyorum. ulan televizyondan ünlü olmuş biri film çekince laf edilmiyor, youtube'dan ünlü olmuş biri film çekince yerden yere vuruluyor. e kardeşim youtube yeni dünyanın televizyonu değil mi? buna alışın artık. tabii ki kötü filmleri eleştirelim, yerden yere vuralım ama önce bi izleyelim amk. tv ünlülerinin yaptığı filmleri de görüyoruz. yeni bir mecra geliyor. bok atacağımıza destek olalım, teşvik edelim. ortalık onca boktan filmden diziden geçilmezken, daha hikayesini bilmediğimiz bir işi de yermeyelim amk.
 • yeni nesli zehirleyen şahıslardan birinin daha popülerliğini kullanarak çektiği niteliksiz bir filmdir. yeni neslin örnek aldığı kişilerden yola çıkarsak gelecekte nasıl insanlar olacaklarını anlayabiliriz az çok. kısaca durum oldukça vahim.
  (bkz: cumali ceber)