• 1983'te açılan üniversiteyi 1981 yılında bitirmiş olmalı.
    1981 yılında açılan metris cezaevi'nde 1979 yılında yatabilmiş olmalı.
    1981 yılında üniversiteden mezun olup 1979 yılında yedek subay olarak askerliğini yapmış olmalı.
    1994 yılında ibb başkanı olup 1992 yılında ibrahim tatlıses'in oğlu ido için evlerine doğalgaz bağlatabilmiş olmalı.
    1983 yılında doğmuş olan kızından, 1980 yılında yazılı notlar alabilmiş olmalı.
  • (bkz: muharrem ince)
  • (bkz: nurettin rençber), bunca ses ve kabiliyete rağmen sadece flash ve cem tvlerde çıkabilmesinin inadına her gün televizyonda görmek isterdim.
  • dwayne the rock johnson'dır.
    nam-ı diğer the rock obama.
  • üç gün bayram dördüncü günü de insanlar memleketine dönsün diye tatil yapan bi başkan olabilir mesela.
  • sanatçı, akademisyen, yönetici, aydın, dürüst, ahlaklı, samimi, mütevazi, devrimci. yılmaz büyükerşen.
  • hayalimdeki cumhurbaşkanı bir gün ulusa şöyle seslenir:
    “ben cumhurbaşkanıyım. hepinizi seviyorum. sevmek zorundayım. bu benim görevimin gereğidir. fakat herkesten beni sevmesini beklemiyorum. bana çarşıda pazarda istediğiniz gibi hakaret edebilirsiniz. eleştirebilirsiniz. fakat iftira atamazsınız. anayasal hakkımı kullanarak hakkımı ararım. görevimi en iyi şekilde yapmaya gayret edeceğime, türkiye halkının onurunu ve saygınlığını, bu toprakların değerini sürekli artırmak için çalışacağıma söz veriyorum. “

zor bir şey mi bunları söylemek? değil. kaos ve kutuplaşmadan uzak, uzlaştırıcı olduğu için söylemek zor geliyor...
  • uzun uzun anlatmaya gerek yok.
    mustafa kemal atatürk!
  • ancak kantininde simit satabilecegi universiteye ve ogrencilerine bok atmayan, egosuna ve kibirine yenik dusmeyen, gorgulu, ahlakli, durust, egitimli, kulturlu, ongorulu, vizyonlu, halki bir arada tutan bir cumhurbaskani olsun isterdim.

bir suru ozellik yazdim, bir insanda hicbiri mi olmaz?
  • her gün televizyona çıkmayan, adını bile bilmek zorunda olmadığımız sıradan biri.
hesabın var mı? giriş yap