• eskiden -yaklaşık bi 7-8 sene önce- çok güzel bir siteydi burası. aldığınız ürünler orijinal lisanslıydı ve tak diye 2-3 güne elinize ulaşırdı. bugün geldiği nokta cidden çok tuhaf.
    almak istediğiniz lisanslı replika ürünler gerçekten ellerinde var mı, yok mu; sipariş verseniz gerçekten elinize ulaşacak mı; peki sipariş verebilecek misiniz? asd gibi bir dolu soru işaret barındıran, sadece görsel yüklemiş izlenimi veren, müşteri temsilcisi gibi kavramlara çok takılmayan bir “satış” sitesi.
    üzüldüm.
  • allah aşkına merak ediyorum bu isteyi biz bir ürün alamayalım diye mi tasarladınız. ürünü seçiyorum sepete eklemek bi dert sepete ekliyorum sepeti bulamıyorum. bi ürün alıp çıkacaktım yemin ediyorum yarım saattir uğraşıyorum. bu nasıl site delirdim almadan çıkacam şimdi
  • guvenilirligi hakkinda bilgi almak istedigim site. yakinlarda alisveris yapmis birileri yesilimi yakip deneyimlerini anlatabilir/ozetleyebilirlerse cok sevinirim.
  • hayatımda daha kötü bir internet sitesi görmedim. yarım saattir bir figürü almaya çalışıyorum, sayfada sepete ekle diye bir seçenek yok gerçekten yok, kendi imkanlarımla favorilere ekledikten sonra sepete ekleyebildiğimi öğrendim. sepete girip ödeme yapayım dedim sepet ekranı bomboş hiçbir şey yok. umarım 1 saat sonunda yalan ürünü alabilirim.

edit: sitenin whatsapp hattıyla iletişime geçtim sepetin kapalı olduğunu söylediler??? hangi ürün diye sordular ben söyleyince stokta olmadığını söylediler halbuki sitede ürüm hala stokta gözüküyor
  • eğer yakın zamanda birileri alışveriş yaptıysa bana da bilgi verebilir mi? ürünler çok güzel ve harika gözüküyor ama fiyatı düşününce içimde kuşku da eksik olmuyor. bilgi verenlere şimdiden çok teşekkürler
hesabın var mı? giriş yap