aynı isimde "hayat (film)" başlığı da var
6186 entry daha
  • sanirim basaramadigim hede.

15 gun sonra 31 yasinda olacaktim buyuk ihtimal o yasimi goremeyecegim. hayatta hic bir zaman hirsli istekli olmadim/olamadim. kucukken bile beni bakkala goturdugunde ailemden birisi tek bir sey alirmisim. baska bir sey al dedikleri halde ikinci bir seye elimi surmezmisim. bu yaniyla bakarsaniz iyi gozukuyor ama ileri zamanda benim en buyuk lanetim oldu. okulda sinifin en zekisi ama calismayan, hoslandigi kiza acilamayan, hayal kurarken bile olmayacagini bildiginden hayal kurmaktan imtina eden vs senelerim boyle gecti.

bunun yuzunden anksiyete hastasi oldum. birinci travma. hic yapmadigim seyleri yapmak isteyince kusmaya basliyordum. kusunca hastanelik oluyor serum vs yemeden kusma ve mide bulantim gecmiyordu. ornegin; tanimadigim bir kizla ilk defa bulusmaya gitmistim sevgili olmak niyetiyle onda oldu.

spora baslamak istedim. tipim yikik vucut vs yaparsam en azindan ozguvenim yerine gelir anksiyete belasindan kurtulurum dedim. tam basladim 2 gun sonra yine bu kusma olayi oldu. acilde kalbimde bir sorun oldugunu fark ettiler. beni yatirip kalbime pil takip dogustan oldugunu soylediler. ikinci travma boyle olustu. kalpte pil oldugu icin spor yapmamda yasaklandi. neye elimi atsam en ufak umutta darbe yiyordum.

aradan yillar gecti. ben twitterdan tanistigim bir kizla hic bulusamayacagimizi dusunurken baska sehirden gelip arkadaslarimi organize edip beni farkinda olmadan kendisiyle bulusturdu. onunla sevgili olduk ilk defa kendimi iyi hissediyordum. tum sorunlarimdan yavas yavas kurtuluyordum. artik cesaretlenmistim kusmuyordum derken tam beni terk etti. sonra aldatildigimi fark ettim. ucuncu travma. ondan bu yana yaklasik 7-8 ay gecti. her sey eskisinden de beter oldu.

ne bir ise, ne bir meslege, ne bir kadina, ne paraya, ne sagliga hic bir seye sahip olamadim. kalbimdeki pilin kontrol tarihi coktaan gecti. her an bitebilir ama artik bi yasama sevincim, hevesim kalmadigi ve dogal yollardan intihar etme dusuncesine sahip olmadigim icin bu sekilde ölümü bekliyorum.
hesabın var mı? giriş yap