• bu aralar klibi dönen, özcan denizin ya sonra filminin müziği. bıktırmadan loop'a alınabilir cinsten.

hayat arkadaşım
    seçtiğim hayatım
    bugünüm, yarınım
    gözümün bebeği tek aşkım

ne senden sonrasına
    ne de öncesine
    itibar etmem sensiz geçen günlere
    kadınım, hayat arkadaşım
    karıcığım, canım, can yoldaşım

bir erkeğin en zayıf tarafı aşk
    ben aşık oldum canım senin elinden
    belki sana belli edemiyorum aşkımı
    anla sadece bir erkeğim, böyle işte

su olsan taşa değsen olur safir
    yol olsan yürünsen cennete gidilir
    tam olur herşey yanımdaysen eğer
    yok olur gidersen eksilir tükenir

http://www.youtube.com/…?v=xchqgfbhz20&feature=fvst
  • ya sonra isimli filmde atakan ılgazdağ'ın sesinden duyduğumuz özcan deniz şarkısı. atakan ılgazdağ daha slow tarzda seslendirmişti. özcan deniz versiyonu ise nispeten daha ritmik ve latin öğeler barındırmakta. burada aslında yıldıray gürgen'i tebrik etmek gerekir, çünkü soundtrack albüme genel olarak bakıldığında müzik uyumu standart türk sinema sektöründeki soundtracklerin çok üzerinde tınlıyor.
  • özcan deniz'in başarıyla seslendirdiği ve ses tonuna çok iyi gittiğine kanaat getirdiğim güzel bir film müziği.
  • sözleriyle kalbimde taht kurmuş,itiraflarıyla yüreğimi dağlamış bir soundtrack(imiş.) ya sonra filminin izlenmesi gerektiğini hissettirmiş,güzel müziği ve özcan deniz'in güzel sesiyle yorumlanmış şarkıdır.içindeki yaylı partisi dinlerken ve özellikle çalarken* beni benden almıştır.
  • bir erkeğin en zayıf tarafının aşk olarak tanımlandığı şarkı. bence bir erkeğin en zayıf tarafı sekstir, olmadı paradır. yine de şarkının bütünün güzel olmasının hatırına bu yanlış tespiti göz önünde bulundurmuyorum. hadi bakalım.
  • 12 senedir entry girilmemiş şarkıdır.

su olsan taşa değsen olur safir
    yol olsan yürünsen cennete gidilir
hesabın var mı? giriş yap