şükela:  tümü | bugün
  • hayat su'nun chado ile birlikte geliştirdiği yeni soğuk çay. şeftalili soğuk çay sevenlerden olarak şeftalili olanını beğendim diyebilirim. şeker oranı iyi, içince bir ferahlık oluyor. ben başarılı buldum.
  • elma-yeşil çay-bergamot ve portakal-tarçın-chai-nane olmak üzere iki çeşidini deneyip doğadan'ınkiler kadar iyi bulmadığım soğuk çay.
  • üzüm-beyaz çay-acai olanı bayağı güzel hatta doğadan beyaz çay armutlu'dan bile daha lezzetli. diğer üç çeşidi ise hiç beğenmedim.
  • banabi’den verdiğim sipariş sonucu olarak bunlardan 2 adeti hediye olarak verildi. üzüm-beyaz çay-acai olanı tercih ettim fena değildi şekersiz gibi bir şey neredeyse. sanırım satışı yapılamamış ve eşantiyon ürün olarak dağıtıyorlar reklam amaçlı.
  • bir şişesinde 11,5 gram şeker bulunan ürün.
  • bu kadar instagram kevaşesi sahte ve yapmacık cümlelerle övdüğüne göre kesinlikle almayacağım ürün. markaları böyle tiplere reklam yaptırırlarsa satış rakamlarının artacağına nasıl ikna ettiler şaşıyorum. etrafımdaki çoğu insana bu tarz sahte övgü cümleleri antipatik geliyor.
  • çok lezzetli hatta biraz sağlıklı bile olabilir. kola, fanta, gazoz vb. içeceklere göre çok daha tercih edilesi..
  • başarısız ürün. şeftali aromasını sanki koklatmışlar. içimi hafif. sudan bir tık farklı. soğuk çay demeye bin şahit lazım.